Облік операцій в іноземній валюті

Курсова робота (код: anka)

Предмет: зовнішньоекономічна діяльність

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність грошових коштів в іноземній валюті
2. Нормативні акти, що регулюють операції в іноземній валюті
3. Фінансовий і податковий облік операцій в іноземній валюті
3.1. облік придбання товарів по імпорту;
3.2. облік експортних операцій;
3.3. купівля - продаж безготівкової іноземної валюти;
3.4. продаж безготівкової іноземної валюти.
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади зовнішньоекономічної діяльності операцій в іноземній валюті, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Ця робота складає вступ, концептуальну основу і прикладну базу, висновки і пропозиції, список використаної літератури. У вступі з'ясовано актуальність діяльності на міжнародному ринку, опрацьовано мету і завдання курсової роботи, а також досліджено наукову новизну дослідження обліку. В навчальному параграфі курсової роботи висвітлено можливість подальшого удосконалення методології обліку на підприємстві, наведено облік як інформаційна база управління, представлено теоретичний зміст зовнішньоекономічної діяльності підприємства, простежено нормативне забезпечення і спеціальну літературу, проаналізовано загальна економічна характеристика об'єкта, сформульовано аналіз діяльності підприємства. В прикладному фрагменті курсової роботи висунуто організацію обліку, розглянуто питання обліку, з критичної зору, на підставі діючого законодавства України, первинний облік операцій в іноземній валюті, розкрито бухгалтерський облік, визначено генерування даних обліку в звітності, оцінено вживання комп'ютерних засобів при аудиторському обліку. У висновках охарактеризовано узагальнені результати дослідження обліку, а також обстежено направлення щодо покращення обліку зовнішньоекономічної діяльності підприємства в умовах динамічного економічного механізму.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку