Облік операцій в іноземній валюті

Курсова робота (код: anka)

Предмет:
зовнішньоекономічна діяльність

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність грошових коштів в іноземній валюті
2. Нормативні акти, що регулюють операції в іноземній валюті
3. Фінансовий і податковий облік операцій в іноземній валюті
3.1. облік придбання товарів по імпорту;
3.2. облік експортних операцій;
3.3. купівля - продаж безготівкової іноземної валюти;
3.4. продаж безготівкової іноземної валюти.
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади зовнішньоекономічної діяльності операцій в іноземній валюті, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Курсова робота вміщує вступ, теоретичну і практичні частини, висновки і пропозиції, список використаної літератури. У вступі наведено актуальність діяльності на міжнародному ринку, окреслено мету і завдання курсової роботи, а також висвітлено об’єкт і предмет курсової роботи обліку. В теоретичній частині дослідження визначено відповідність діючої організації обліку в компанії сучасним вимогам розвитку економіки, оцінено сучасний стан бухгалтерського обліку в Україні, розкрито теоретичні засади зовнішньоекономічної діяльності підприємства, надано законодавство і наукові посібники і статті, представлено загальна економічна характеристика об'єкта, висунуто аналіз діяльності підприємства. В другій частині курсової роботи проаналізовано організацію обліку, простежено зарубіжний досвід та міжнародні стандарти обліку, документування операцій в іноземній валюті, вивчено фінансовий облік, з'ясовано генерування даних обліку в звітності, зумовлено використання новітньої техніки в процесі обліку. У висновках розроблено узагальнені результати дослідження обліку, а також роз'яснено пропозиції щодо удосконалення обліку зовнішньоекономічної діяльності підприємства в умовах становлення ринкової економіки.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку