Облік операцій в іноземній валюті

Курсова робота (код: anka)

Предмет: зовнішньоекономічна діяльність

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність грошових коштів в іноземній валюті
2. Нормативні акти, що регулюють операції в іноземній валюті
3. Фінансовий і податковий облік операцій в іноземній валюті
3.1. облік придбання товарів по імпорту;
3.2. облік експортних операцій;
3.3. купівля - продаж безготівкової іноземної валюти;
3.4. продаж безготівкової іноземної валюти.
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади зовнішньоекономічної діяльності операцій в іноземній валюті, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Курсова робота складає вступ, концептуальну основу і прикладну базу, висновки і пропозиції, список використаних джерел. У вступі обстежено актуальність діяльності на міжнародному ринку, надано мету і завдання дослідження, а також висвітлено методичні прийоми дослідження обліку. В теоретичній частині дослідження наведено можливість подальшого удосконалення методології обліку на підприємстві, досліджено місце і роль фінансового обліку, проаналізовано теоретичні засади зовнішньоекономічної діяльності підприємства, розглянуто законодавчі акти, визначено полеміку навколо вивчаємого питання і визначення у відношенні до нього, оцінено аналіз діяльності підприємства. В другій частині курсової роботи сформульовано організацію обліку, простежено нормативні документи по бухгалтерському обліку, документальне забезпечення операцій в іноземній валюті, представлено аналітичний і синтетичний облік, оглянуто генерування даних обліку в звітності, окреслено застосування інформаційних технологій при здійсненні обліку. У висновках вивчено узагальнені результати дослідження обліку, а також висунуто шляхи поліпшення обліку зовнішньоекономічної діяльності підприємства в умовах динамічного економічного механізму.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось




Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку