Аналіз та аудит ефективності господарської діяльності підприємства торгівлі

Курсова робота (код: krab)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
2. Економічна сутність ефективності господарської діяльності підприємства торгівлі
3. Організаційно-інформаційна модель аналізу ефективності господарської діяльності підприємства торгівлі
4. Аналіз показників рентабельності
5. Аналіз показників ділової активності
6. Матричний метод оцінки ефективності господарської діяльності
7. Методика аналізу ефективності господарської діяльності в умовах застосування ПЕОМ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю ефективності господарської діяльності підприємства торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота складає вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі оцінено актуальність перевірки господарювання підприємств, досліджено мету і завдання курсової роботи, а також розглянуто наукову новизну дослідження з аналізу. В теоретичних засадах дослідження представлено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, визначено науковий зміст діяльності підприємств, висунуто законодавчі акти і літературу з аналізу, з'ясовано основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, розкрито характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, окреслено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В другій частині курсової роботи зумовлено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, надано організаційно-інформаційну модель аналізу, опрацьовано вертикальний і горизонтальний аналіз ефективності господарської діяльності підприємства торгівлі, висвітлено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, сформульовано методику факторного аналізу, оглянуто економічний аналіз якості користування, роз'яснено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках наведено узагальнені результати дослідження аналізу, а також вивчено путі, що призводять до вдосконалення аналізу діяльності підприємств в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку