Аналіз та аудит ефективності господарської діяльності підприємства торгівлі

Курсова робота (код: krab)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
2. Економічна сутність ефективності господарської діяльності підприємства торгівлі
3. Організаційно-інформаційна модель аналізу ефективності господарської діяльності підприємства торгівлі
4. Аналіз показників рентабельності
5. Аналіз показників ділової активності
6. Матричний метод оцінки ефективності господарської діяльності
7. Методика аналізу ефективності господарської діяльності в умовах застосування ПЕОМ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю ефективності господарської діяльності підприємства торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик розподіляється на вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі зумовлено актуальність перевірки господарювання підприємств, окреслено мету і завдання курсової роботи, а також визначено методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі дослідження простежено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, проаналізовано науковий зміст діяльності підприємств, висунуто законодавчі акти і літературу з аналізу, представлено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, вивчено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, розкрито динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В аналітичній частині курсової роботи наведено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, роз'яснено теоретичну модель аналізу, обстежено аналіз структури і динаміки ефективності господарської діяльності підприємства торгівлі, опрацьовано розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, оцінено здійснення чинникового аналізу, охарактеризовано фінансову оцінку ефективності використання, надано інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках розглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також сформульовано пропозиції щодо удосконалення аналізу діяльності підприємств в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку