Аналіз та аудит ефективності господарської діяльності підприємства торгівлі

Курсова робота (код: krab)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
2. Економічна сутність ефективності господарської діяльності підприємства торгівлі
3. Організаційно-інформаційна модель аналізу ефективності господарської діяльності підприємства торгівлі
4. Аналіз показників рентабельності
5. Аналіз показників ділової активності
6. Матричний метод оцінки ефективності господарської діяльності
7. Методика аналізу ефективності господарської діяльності в умовах застосування ПЕОМ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю ефективності господарської діяльності підприємства торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик складає вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі висунуто актуальність перевірки господарювання підприємств, роз'яснено мету і завдання дослідження, а також розглянуто інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В частині доктрини курсової роботи досліджено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, з'ясовано науковий зміст діяльності підприємств, надано наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, оцінено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, висвітлено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, наведено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. У наступному елементі курсової роботи обстежено економічний аналіз об’єкта дослідження, охарактеризовано інформаційне забезпечення та методи аналізу, представлено вертикальний і горизонтальний аналіз ефективності господарської діяльності підприємства торгівлі, зумовлено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, визначено здійснення чинникового аналізу, розкрито математичний розрахунок результатів застосування, проаналізовано використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках розроблено узагальнені результати дослідження аналізу, а також окреслено шляхи поліпшення аналізу діяльності підприємств в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку