Аналіз товарних ресурсів підприємства торгівлі та ефективності їх використання

Курсова робота (код: kur1)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність і класифікація товарних ресурсів підприємств торгівлі
2. Організаційно-економічна характеристика підприємства
3. Організаційно-інформаційна модель товарних ресурсів
4. Загальний аналіз товарних ресурсів
5. Факторний аналіз товарних ресурсів
6. Аналіз товарних ресурсів в умовах застосування ПЕОМ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки товарних ресурсів підприємства торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз товарних ресурсів"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота складає вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі визначено актуальність оцінки ресурсу товарів, наведено мету і завдання дослідження, а також з'ясовано наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи охарактеризовано місце аналізу в управлінні підприємством, проаналізовано науковий зміст товарних запасів підприємства, окреслено нормативно-правову базу з аналізу, надано критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, сформульовано характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, висвітлено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В аналітичній частині курсової роботи висунуто аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, розкрито теоретичну модель аналізу, представлено аналіз структури і динаміки товарних ресурсів підприємства торгівлі, роз'яснено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, обстежено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, зумовлено економічний аналіз якості користування, оцінено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках розглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також опрацьовано путі, що призводять до вдосконалення аналізу товарних запасів підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку