Аналіз товарних ресурсів підприємства торгівлі та ефективності їх використання

Курсова робота (код: kur1)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність і класифікація товарних ресурсів підприємств торгівлі
2. Організаційно-економічна характеристика підприємства
3. Організаційно-інформаційна модель товарних ресурсів
4. Загальний аналіз товарних ресурсів
5. Факторний аналіз товарних ресурсів
6. Аналіз товарних ресурсів в умовах застосування ПЕОМ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки товарних ресурсів підприємства торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз товарних ресурсів"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження розподіляється на вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі зумовлено актуальність оцінки ресурсу товарів, проаналізовано мету і завдання дослідження, а також опрацьовано методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи розкрито роль аналізу в господарській діяльності підприємства, обстежено теорію аналізу товарних запасів підприємства, висунуто наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, окреслено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, визначено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, простежено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В другій частині курсової роботи оцінено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, висвітлено теоретичну модель аналізу, оглянуто аналіз структури і динаміки товарних ресурсів підприємства торгівлі, наведено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, з'ясовано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, надано математичний розрахунок результатів застосування, розглянуто використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках розроблено узагальнені результати дослідження аналізу, а також сформульовано шляхи поліпшення аналізу товарних запасів підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку