Аналіз видатків на медикаменти і харчування в закладах охорони здоров'я

Курсова робота (код: kurs101)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1.Економічна сутність видатків на медикаменти і харчування в закладах
охорони здоров'я
2.Економіко-правова і нормативна база аналізу
3.Організаційно-економічна характеристика дитячої клінічної лікарні №9
4.Організаційно-інформатична модель аналізу
5.Методика аналізу видатків на медикаменти і харчування
6. Методика аналізу видатків на медикаменти і харчування в умовах застосування ПЕОМ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки видатків на медикаменти і харчування в закладах охорони здоров'я, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота складає вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі опрацьовано актуальність контролю і ревізії ліків медичних установ, досліджено мету і завдання дослідження, а також висвітлено інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи наведено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, представлено науковий зміст використання лікарських засобів закладів охорони здоров'я, простежено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, проаналізовано основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, сформульовано організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, висунуто головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В аналітичній частині курсової роботи розглянуто аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, розкрито об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, визначено вертикальний і горизонтальний аналіз видатків на медикаменти і харчування в закладах охорони здоров'я, оцінено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, з'ясовано здійснення чинникового аналізу, охарактеризовано розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, обстежено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках вивчено узагальнені результати дослідження аналізу, а також зумовлено направлення щодо покращення аналізу використання лікарських засобів закладів охорони здоров'я в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку