Аналіз видатків на медикаменти і харчування в закладах охорони здоров'я

Курсова робота (код: kurs101)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1.Економічна сутність видатків на медикаменти і харчування в закладах
охорони здоров'я
2.Економіко-правова і нормативна база аналізу
3.Організаційно-економічна характеристика дитячої клінічної лікарні №9
4.Організаційно-інформатична модель аналізу
5.Методика аналізу видатків на медикаменти і харчування
6. Методика аналізу видатків на медикаменти і харчування в умовах застосування ПЕОМ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки видатків на медикаменти і харчування в закладах охорони здоров'я, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота налічує вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі висвітлено актуальність контролю і ревізії ліків медичних установ, досліджено мету і завдання курсової роботи, а також надано методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи сформульовано стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, розглянуто сутнісне значення використання лікарських засобів закладів охорони здоров'я, наведено законодавчі акти і літературу з аналізу, розроблено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, зумовлено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, охарактеризовано динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. У наступному елементі курсової роботи оцінено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, опрацьовано інформаційне забезпечення та методи аналізу, вивчено методику загального аналізу видатків на медикаменти і харчування в закладах охорони здоров'я, представлено напрямки удосконалення методики аналізу, розкрито аналіз впливу факторів на результативний показник, оглянуто фінансову оцінку ефективності використання, з'ясовано застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках визначено узагальнені результати дослідження аналізу, а також обстежено пропозиції щодо удосконалення аналізу використання лікарських засобів закладів охорони здоров'я в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку