Аналіз руху і використання матеріальних ресурсів підприємства

Курсова робота (код: kurs102)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність матеріальних ресурсів в системі управління підприємством
2. Організаційно-економічна характеристика підприємства
3. Організаційно-інформаційна модель аналізу матеріальних ресурсів
4. Аналіз складу, структури та руху матеріальних ресурсів
5. Аналіз ефективності використання матеріальних ресурсів
6. Методика аналізу матеріальних ресурсів в умовах застосування ПЕОМ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки руху і використання матеріальних ресурсів підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота складає вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі з'ясовано актуальність обліку, аналізу матеріальних запасів, простежено мету і завдання курсової роботи, а також проаналізовано наукову новизну курсової роботи з аналізу. В частині доктрини дослідження роз'яснено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, розроблено теорію аналізу матеріалів підприємства, розглянуто правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, оцінено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, висунуто коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, опрацьовано динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В практичному розділі курсової роботи охарактеризовано розробку і обґрунтування методики аналізу, надано об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, зумовлено методику загального аналізу руху і використання матеріальних ресурсів підприємства, наведено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, оглянуто фактори, що впливають на об'єкт аналізу, досліджено фінансову оцінку ефективності використання, висвітлено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках сформульовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також обстежено пропозиції щодо удосконалення аналізу матеріалів підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку