Аналіз руху і використання матеріальних ресурсів підприємства

Курсова робота (код: kurs102)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність матеріальних ресурсів в системі управління підприємством
2. Організаційно-економічна характеристика підприємства
3. Організаційно-інформаційна модель аналізу матеріальних ресурсів
4. Аналіз складу, структури та руху матеріальних ресурсів
5. Аналіз ефективності використання матеріальних ресурсів
6. Методика аналізу матеріальних ресурсів в умовах застосування ПЕОМ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки руху і використання матеріальних ресурсів підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження розподіляється на вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі надано актуальність обліку, аналізу матеріальних запасів, визначено мету і завдання курсової роботи, а також досліджено інформаційну базу дослідження з аналізу. В частині доктрини дослідження роз'яснено місце аналізу в управлінні підприємством, висунуто економічну сутність матеріалів підприємства, окреслено законодавчі акти і літературу з аналізу, розглянуто характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, проаналізовано організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, вивчено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. У наступному елементі курсової роботи простежено економічний аналіз об’єкта дослідження, обстежено теоретичну модель аналізу, охарактеризовано аналіз структури і динаміки руху і використання матеріальних ресурсів підприємства, наведено напрямки удосконалення методики аналізу, висвітлено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, представлено математичний розрахунок результатів застосування, зумовлено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках опрацьовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також з'ясовано пропозиції щодо удосконалення аналізу матеріалів підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку