Аналіз руху і використання матеріальних ресурсів підприємства

Курсова робота (код: kurs102)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність матеріальних ресурсів в системі управління підприємством
2. Організаційно-економічна характеристика підприємства
3. Організаційно-інформаційна модель аналізу матеріальних ресурсів
4. Аналіз складу, структури та руху матеріальних ресурсів
5. Аналіз ефективності використання матеріальних ресурсів
6. Методика аналізу матеріальних ресурсів в умовах застосування ПЕОМ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки руху і використання матеріальних ресурсів підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження має в своєму складі вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі розроблено актуальність обліку, аналізу матеріальних запасів, з'ясовано мету і завдання дослідження, а також наведено інформаційну базу дослідження з аналізу. В частині доктрини дослідження надано роль аналізу в господарській діяльності підприємства, охарактеризовано теорію аналізу матеріалів підприємства, оглянуто правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, сформульовано загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, проаналізовано організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, зумовлено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В аналітичній частині курсової роботи простежено економічний аналіз об’єкта дослідження, окреслено теоретичну модель аналізу, опрацьовано вертикальний і горизонтальний аналіз руху і використання матеріальних ресурсів підприємства, роз'яснено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, висвітлено аналіз впливу факторів на результативний показник, обстежено економічний аналіз якості користування, вивчено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках оцінено узагальнені результати дослідження аналізу, а також визначено направлення щодо покращення аналізу матеріалів підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку