Аналіз товарних запасів та швидкості товарного обертання підприємства торгівлі

Курсова робота (код: kurs107)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність товарних запасів
2. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
3. Організаційно-інформаційна модель аналізу товарних запасів
4. Аналіз забезпеченості підприємств товарними запасами
4.1. Загальний аналіз товарних запасів
4.2. Факторний аналіз товарних запасів
5. Аналіз ефективності використання товарних запасів
6. Методика аналізу товарних запасів в умовах застосування ПЕОМ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки товарних запасів та швидкості товарного обертання підприємств торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз товарних запасів та швидкості товарного обертання"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота налічує вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі висвітлено актуальність оцінки ресурсу товарів, обстежено мету і завдання дослідження, а також окреслено методичні прийоми дослідження з аналізу. В частині доктрини дослідження розглянуто стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, сформульовано теорію аналізу товарних запасів підприємства, проаналізовано законодавчі акти і літературу з аналізу, розкрито загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, простежено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, висунуто аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В другій частині курсової роботи розроблено розробку і обґрунтування методики аналізу, зумовлено теоретичну модель аналізу, надано організацію і здійснення оцінки наявності товарних запасів та швидкості товарного обертання підприємств торгівлі, опрацьовано розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, представлено здійснення чинникового аналізу, наведено економічний аналіз якості користування, оцінено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках охарактеризовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також визначено путі, що призводять до вдосконалення аналізу товарних запасів підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку