Аналіз товарних запасів та швидкості товарного обертання підприємства торгівлі

Курсова робота (код: kurs107)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність товарних запасів
2. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
3. Організаційно-інформаційна модель аналізу товарних запасів
4. Аналіз забезпеченості підприємств товарними запасами
4.1. Загальний аналіз товарних запасів
4.2. Факторний аналіз товарних запасів
5. Аналіз ефективності використання товарних запасів
6. Методика аналізу товарних запасів в умовах застосування ПЕОМ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки товарних запасів та швидкості товарного обертання підприємств торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз товарних запасів та швидкості товарного обертання"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик має в своєму складі вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі досліджено актуальність оцінки ресурсу товарів, проаналізовано мету і завдання дослідження, а також опрацьовано предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження простежено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, зумовлено економічну сутність товарних запасів підприємства, оглянуто наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, розкрито загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, висунуто організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, з'ясовано аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В практичному розділі курсової роботи вивчено економічний аналіз об’єкта дослідження, сформульовано інформаційне забезпечення та методи аналізу, оцінено методику загального аналізу товарних запасів та швидкості товарного обертання підприємств торгівлі, визначено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, охарактеризовано здійснення чинникового аналізу, розглянуто розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, розроблено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках обстежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також надано пропозиції щодо удосконалення аналізу товарних запасів підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку