Аналіз товарних запасів та швидкості товарного обертання підприємства торгівлі

Курсова робота (код: kurs107)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність товарних запасів
2. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
3. Організаційно-інформаційна модель аналізу товарних запасів
4. Аналіз забезпеченості підприємств товарними запасами
4.1. Загальний аналіз товарних запасів
4.2. Факторний аналіз товарних запасів
5. Аналіз ефективності використання товарних запасів
6. Методика аналізу товарних запасів в умовах застосування ПЕОМ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки товарних запасів та швидкості товарного обертання підприємств торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз товарних запасів та швидкості товарного обертання"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота налічує вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі роз'яснено актуальність оцінки ресурсу товарів, надано мету і завдання дослідження, а також опрацьовано наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи з'ясовано місце аналізу в управлінні підприємством, розкрито теорію аналізу товарних запасів підприємства, висунуто законодавчі акти і літературу з аналізу, наведено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, оглянуто структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, зумовлено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В практичному розділі курсової роботи обстежено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, простежено інформаційне забезпечення та методи аналізу, охарактеризовано аналіз структури і динаміки товарних запасів та швидкості товарного обертання підприємств торгівлі, висвітлено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, окреслено аналіз впливу факторів на результативний показник, оцінено фінансову оцінку ефективності використання, сформульовано інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках розглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також досліджено шляхи поліпшення аналізу товарних запасів підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку