Аналіз руху та використання трудових ресурсів підприємства

Курсова робота (код: kurs108)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика трудових ресурсів підприємства
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та критичний огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика підприємства, на матеріалах якої виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу формування трудових ресурсів підприємства
5. Загальний аналіз трудових ресурсів підприємства
6. Аналіз руху та ефективності використання персоналу підприємства
7. Методика аналізу формування трудових ресурсів на основі застосування сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки руху та використання трудових ресурсів підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз руху та використання трудових ресурсів"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження має в своєму складі вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі вивчено актуальність оцінки ефективності використання трудових ресурсів, окреслено мету і завдання курсової роботи, а також простежено наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи надано роль аналізу в господарській діяльності підприємства, опрацьовано теорію аналізу праці та її продуктивності на підприємстві, проаналізовано законодавчі акти і літературу з аналізу, роз'яснено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, з'ясовано коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, висвітлено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В аналітичній частині курсової роботи розроблено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, охарактеризовано інформаційне забезпечення та методи аналізу, обстежено вертикальний і горизонтальний аналіз руху та використання трудових ресурсів підприємства, розкрито розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, оглянуто методику факторного аналізу, розглянуто математичний розрахунок результатів застосування, визначено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках висунуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також представлено путі, що призводять до вдосконалення аналізу праці та її продуктивності на підприємстві в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку