Аналіз руху та використання трудових ресурсів підприємства

Курсова робота (код: kurs108)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика трудових ресурсів підприємства
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та критичний огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика підприємства, на матеріалах якої виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу формування трудових ресурсів підприємства
5. Загальний аналіз трудових ресурсів підприємства
6. Аналіз руху та ефективності використання персоналу підприємства
7. Методика аналізу формування трудових ресурсів на основі застосування сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки руху та використання трудових ресурсів підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз руху та використання трудових ресурсів"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження розподіляється на вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі оглянуто актуальність оцінки ефективності використання трудових ресурсів, обстежено мету і завдання дослідження, а також досліджено інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи проаналізовано роль аналізу в господарській діяльності підприємства, простежено сутнісне значення праці та її продуктивності на підприємстві, наведено законодавчі акти і літературу з аналізу, висунуто основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, зумовлено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, вивчено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В другій частині курсової роботи визначено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, окреслено теоретичну модель аналізу, представлено методику загального аналізу руху та використання трудових ресурсів підприємства, охарактеризовано розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, оцінено здійснення чинникового аналізу, надано економічний аналіз якості користування, розроблено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках висвітлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також розкрито путі, що призводять до вдосконалення аналізу праці та її продуктивності на підприємстві в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку