Аналіз руху та використання трудових ресурсів підприємства

Курсова робота (код: kurs108)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика трудових ресурсів підприємства
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та критичний огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика підприємства, на матеріалах якої виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу формування трудових ресурсів підприємства
5. Загальний аналіз трудових ресурсів підприємства
6. Аналіз руху та ефективності використання персоналу підприємства
7. Методика аналізу формування трудових ресурсів на основі застосування сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки руху та використання трудових ресурсів підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз руху та використання трудових ресурсів"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота розподіляється на вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі надано актуальність оцінки ефективності використання трудових ресурсів, зумовлено мету і завдання курсової роботи, а також досліджено наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження вивчено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, проаналізовано економічну сутність праці та її продуктивності на підприємстві, обстежено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, висунуто загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, простежено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, опрацьовано економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. У наступному елементі курсової роботи розроблено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, представлено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, оглянуто організацію і здійснення оцінки наявності руху та використання трудових ресурсів підприємства, розкрито розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, наведено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, висвітлено математичний розрахунок результатів застосування, сформульовано вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках визначено узагальнені результати дослідження аналізу, а також з'ясовано путі, що призводять до вдосконалення аналізу праці та її продуктивності на підприємстві в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку