Облік операцій при припиненні діяльності підприємства

Курсова робота (код: kurs111)

Предмет: фінансовий облік

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність припинення діяльності підприємства
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури
3. Коротка організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Облік операцій при припиненні діяльності підприємства
5. Складання ліквідного балансу
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухобліку операцій при припиненні діяльності підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Ця робота містить вступ, теоретичну і практичні частини, висновки і пропозиції, перелік застосованої літератури. У вступі оглянуто актуальність обліку господарювання підприємств, охарактеризовано мету і завдання дослідження, а також надано інформаційну базу курсової роботи обліку. В розділі по теорії дослідження з'ясовано відповідність діючої організації обліку в компанії сучасним вимогам розвитку економіки, висунуто ведення обліку з метою задоволення потреб менеджменту, розкрито теоретичні засади діяльності підприємств, розглянуто законодавчі акти, проаналізовано загальні теоретичні питання стосовно об'єкта, що досліджується, вивчено організаційно-економічну характеристику підприємства. В практичному розділі курсової роботи окреслено організацію обліку, обстежено питання обліку, з критичної зору, на підставі діючого законодавства України, документування операцій при припиненні діяльності підприємства, визначено фінансовий облік, роз'яснено формування бухгалтерської звітності, розроблено використання новітньої техніки в процесі обліку. У висновках представлено узагальнені результати дослідження обліку, а також наведено напрями вдосконалення обліку діяльності підприємств в умовах становлення ринкової економіки.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку