Облік операцій при припиненні діяльності підприємства

Курсова робота (код: kurs111)

Предмет:
фінансовий облік

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність припинення діяльності підприємства
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури
3. Коротка організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Облік операцій при припиненні діяльності підприємства
5. Складання ліквідного балансу
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухобліку операцій при припиненні діяльності підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик вміщує вступ, теоретичну і практичні частини, висновки і пропозиції, список використаної літератури. У вступі висвітлено актуальність обліку господарювання підприємств, представлено мету і завдання дослідження, а також окреслено об’єкт і предмет дослідження обліку. В пунктах теорії дослідження з'ясовано можливість подальшого удосконалення методології обліку на підприємстві, наведено місце і роль фінансового обліку, розглянуто теоретичний зміст діяльності підприємств, висунуто нормативне забезпечення і спеціальну літературу, проаналізовано полеміку навколо вивчаємого питання і визначення у відношенні до нього, зумовлено економічну оцінку підприємства. В розгляді практики обліку курсової роботи оцінено організацію обліку, досліджено діючу практику ведення обліку, документальне забезпечення операцій при припиненні діяльності підприємства, надано бухгалтерський облік, простежено генерування даних обліку в звітності, опрацьовано вживання комп'ютерних засобів при аудиторському обліку. У висновках обстежено узагальнені результати дослідження обліку, а також сформульовано шляхи поліпшення обліку діяльності підприємств в умовах становлення ринкової економіки.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку