Аналіз операційної діяльності підприємства

Курсова робота (код: kurs130)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Загальна економічна характеристика об'єкта дослідження ВАТ "Меблі", м. Київ
2. Теоретико-методологічні засади аналізу операційної діяльності
3. Економічний аналіз операційної діяльності об'єкта дослідження ВАТ "Меблі", м. Київ
3.1. Аналіз забезпеченості операційної діяльності основними та оборотними коштами
3.2. Аналіз результатів операційної діяльності підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки операційної діяльності підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження має в своєму складі вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі охарактеризовано актуальність оцінки господарювання підприємств, простежено мету і завдання дослідження, а також вивчено наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження досліджено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, наведено теорію аналізу діяльності підприємств, обстежено законодавчі акти і літературу з аналізу, оцінено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, представлено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, надано головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В другій частині курсової роботи з'ясовано розробку і обґрунтування методики аналізу, оглянуто інформаційне забезпечення та методи аналізу, визначено аналіз структури і динаміки операційної діяльності підприємства, висвітлено напрямки удосконалення методики аналізу, проаналізовано методику факторного аналізу, розкрито економічний аналіз якості користування, розглянуто вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках роз'яснено узагальнені результати дослідження аналізу, а також опрацьовано путі, що призводять до вдосконалення аналізу діяльності підприємств в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку