Аналіз операційної діяльності підприємства

Курсова робота (код: kurs130)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Загальна економічна характеристика об'єкта дослідження ВАТ "Меблі", м. Київ
2. Теоретико-методологічні засади аналізу операційної діяльності
3. Економічний аналіз операційної діяльності об'єкта дослідження ВАТ "Меблі", м. Київ
3.1. Аналіз забезпеченості операційної діяльності основними та оборотними коштами
3.2. Аналіз результатів операційної діяльності підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки операційної діяльності підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження розподіляється на вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі висунуто актуальність оцінки господарювання підприємств, досліджено мету і завдання курсової роботи, а також розкрито методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи висвітлено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, розглянуто сутнісне значення діяльності підприємств, оцінено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, надано критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, обстежено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, представлено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. У наступному елементі курсової роботи наведено розробку і обґрунтування методики аналізу, сформульовано об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, окреслено вертикальний і горизонтальний аналіз операційної діяльності підприємства, роз'яснено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, розроблено методику факторного аналізу, оглянуто фінансову оцінку ефективності використання, простежено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках проаналізовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також охарактеризовано шляхи поліпшення аналізу діяльності підприємств в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку