Аналіз операційної діяльності підприємства

Курсова робота (код: kurs130)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Загальна економічна характеристика об'єкта дослідження ВАТ "Меблі", м. Київ
2. Теоретико-методологічні засади аналізу операційної діяльності
3. Економічний аналіз операційної діяльності об'єкта дослідження ВАТ "Меблі", м. Київ
3.1. Аналіз забезпеченості операційної діяльності основними та оборотними коштами
3.2. Аналіз результатів операційної діяльності підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки операційної діяльності підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик складає вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі роз'яснено актуальність оцінки господарювання підприємств, вивчено мету і завдання дослідження, а також висунуто предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи розкрито становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, розглянуто науковий зміст діяльності підприємств, представлено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, оглянуто критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, сформульовано характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, досліджено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В практичному розділі курсової роботи розроблено економічний аналіз об’єкта дослідження, оцінено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, обстежено вертикальний і горизонтальний аналіз операційної діяльності підприємства, простежено напрямки удосконалення методики аналізу, визначено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, проаналізовано розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, надано вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках зумовлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також окреслено направлення щодо покращення аналізу діяльності підприємств в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку