Аналіз операційної діяльності підприємства

Курсова робота (код: kurs130)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Загальна економічна характеристика об'єкта дослідження ВАТ "Меблі", м. Київ
2. Теоретико-методологічні засади аналізу операційної діяльності
3. Економічний аналіз операційної діяльності об'єкта дослідження ВАТ "Меблі", м. Київ
3.1. Аналіз забезпеченості операційної діяльності основними та оборотними коштами
3.2. Аналіз результатів операційної діяльності підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки операційної діяльності підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик розподіляється на вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі окреслено актуальність оцінки господарювання підприємств, з'ясовано мету і завдання курсової роботи, а також вивчено наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи розкрито місце аналізу в управлінні підприємством, розроблено сутнісне значення діяльності підприємств, сформульовано законодавчі акти і літературу з аналізу, проаналізовано характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, роз'яснено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, наведено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. У наступному елементі курсової роботи досліджено розробку і обґрунтування методики аналізу, оглянуто об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, охарактеризовано методику загального аналізу операційної діяльності підприємства, надано розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, визначено аналіз впливу факторів на результативний показник, представлено математичний розрахунок результатів застосування, оцінено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках висвітлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також висунуто шляхи поліпшення аналізу діяльності підприємств в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку