Аналіз операційних витрат промислового підприємства

Курсова робота (код: kurs131)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність операційних витрат та їх оцінка
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань аналізу операційних витрат
3. Організаційно - економічна характеристика підприємства
4. Організаційно - інформаційна модель аналізу операційних витрат промислового підприємства
5. Методика аналізу операційних витрат підприємства
6. Факторний аналіз операційних витрат
7. Методика аналізу операційних витрат в умовах застосування сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки операційних витрат промислового підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота розподіляється на вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі висунуто актуальність оцінки видатків і затрат, висвітлено мету і завдання дослідження, а також проаналізовано наукову новизну дослідження з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи обстежено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, надано сутнісне значення витрат підприємства, окреслено нормативно-правову базу з аналізу, опрацьовано загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, розглянуто структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, простежено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В аналітичній частині курсової роботи оцінено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, розкрито теоретичну модель аналізу, з'ясовано організацію і здійснення оцінки наявності операційних витрат промислового підприємства, розроблено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, оглянуто здійснення чинникового аналізу, сформульовано розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, роз'яснено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках зумовлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також представлено направлення щодо покращення аналізу витрат підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку