Аналіз операційних витрат промислового підприємства

Курсова робота (код: kurs131)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність операційних витрат та їх оцінка
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань аналізу операційних витрат
3. Організаційно - економічна характеристика підприємства
4. Організаційно - інформаційна модель аналізу операційних витрат промислового підприємства
5. Методика аналізу операційних витрат підприємства
6. Факторний аналіз операційних витрат
7. Методика аналізу операційних витрат в умовах застосування сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки операційних витрат промислового підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження складає вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі наведено актуальність оцінки видатків і затрат, з'ясовано мету і завдання курсової роботи, а також проаналізовано наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи окреслено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, висвітлено економічну сутність витрат підприємства, обстежено законодавчі акти і літературу з аналізу, розкрито критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, оглянуто характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, розроблено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В другій частині курсової роботи досліджено економічний аналіз об’єкта дослідження, опрацьовано об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, розглянуто організацію і здійснення оцінки наявності операційних витрат промислового підприємства, зумовлено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, вивчено аналіз впливу факторів на результативний показник, визначено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, оцінено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках сформульовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також надано направлення щодо покращення аналізу витрат підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось




Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку