Удосконалення системи оподаткування доходів підприємств та облік розрахунків з бюджетом по податку на прибуток

Курсова робота (код: kurs132)

Предмет: фінансовий облік

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність та призначення системи оподаткування доходів підприємств
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури
3. Коротка організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Фінансовий та податковий облік розрахунків з бюджетом по податку на прибуток підприємств
5. Податкова звітність з податку на прибуток
6. Шляхи удосконалення системи оподаткування доходів підприємств
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади економіки підприємства , а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий облік Удосконалення системи оподаткування доходівта облік розрахунків з бюджетом по податку на прибуток"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена робота містить вступ, теоретичну і практичні частини, висновки і пропозиції, список використаної літератури. У вступі простежено актуальність оцінки доходів і фінансових результатів, визначено мету і завдання курсової роботи, а також розроблено об’єкт і предмет курсової роботи обліку. В пунктах теорії курсової роботи роз'яснено відповідність діючої організації обліку в компанії сучасним вимогам розвитку економіки, представлено облік як інформаційна база управління, проаналізовано теоретичні засади прибутку підприємства, розглянуто законодавство і наукові посібники і статті, охарактеризовано роль і місце об'єкта в діяльності підприємства, з'ясовано організаційно-економічну характеристику підприємства. В другій частині курсової роботи вивчено організацію обліку, наведено питання обліку, з критичної зору, на підставі діючого законодавства України, документування , розкрито фінансовий облік, обстежено складання фінансової звітності, оглянуто застосування інформаційних технологій при здійсненні обліку. У висновках сформульовано узагальнені результати дослідження обліку, а також досліджено направлення щодо покращення обліку прибутку підприємства в умовах динамічного економічного механізму.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку