Аналіз матеріальних витрат промислових підприємства

Курсова робота (код: kurs20)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність виробничих витрат та собівартості реалізованої продукції
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань аналізу виробничих витрат та собівартості реалізованої продукції у підприємствах.
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу виробничих витрат та собівартості реалізованої продукції
5. Аналіз виробничих витрат і собівартості реалізованої продукції
6. Методика аналізу виробничих витрат і собівартості реалізованої продукції в умовах застосування новітніх комп'ютерних технологій.
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки матеріальних витрат промислових підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота складає вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі проаналізовано актуальність оцінки видатків і затрат, опрацьовано мету і завдання дослідження, а також висунуто наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи надано становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, зумовлено сутнісне значення витрат підприємства, досліджено нормативно-правову базу з аналізу, сформульовано загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, окреслено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, оглянуто динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В другій частині курсової роботи роз'яснено розробку і обґрунтування методики аналізу, розкрито інформаційне забезпечення та методи аналізу, визначено організацію і здійснення оцінки наявності матеріальних витрат промислових підприємств, вивчено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, представлено аналіз впливу факторів на результативний показник, з'ясовано економічний аналіз якості користування, висвітлено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках наведено узагальнені результати дослідження аналізу, а також охарактеризовано пропозиції щодо удосконалення аналізу витрат підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку