Аналіз виробничих витрат та собівартості реалізованої продукції у підприємствах

Курсова робота (код: kurs21)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність виробничих витрат та собівартості реалізованої продукції
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань аналізу виробничих витрат та собівартості реалізованої продукції у підприємствах.
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу виробничих витрат та собівартості реалізованої продукції
5. Аналіз виробничих витрат і собівартості реалізованої продукції
6. Методика аналізу виробничих витрат і собівартості реалізованої продукції в умовах застосування новітніх комп'ютерних технологій.
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки виробничих витрат та собівартості реалізованої продукції у підприємствах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження складає вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі висунуто актуальність оцінки калькуляції видатків на продукцію, надано мету і завдання дослідження, а також оцінено інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи роз'яснено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, з'ясовано науковий зміст собівартості і витрат підприємства, визначено нормативно-правову базу з аналізу, досліджено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, зумовлено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, сформульовано аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В аналітичній частині курсової роботи окреслено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, представлено теоретичну модель аналізу, обстежено організацію і здійснення оцінки наявності виробничих витрат та собівартості реалізованої продукції у підприємствах, опрацьовано стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, розкрито методику факторного аналізу, висвітлено математичний розрахунок результатів застосування, вивчено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках наведено узагальнені результати дослідження аналізу, а також розроблено направлення щодо покращення аналізу собівартості і витрат підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку