Аналіз виробничих витрат та собівартості реалізованої продукції у підприємствах

Курсова робота (код: kurs21)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність виробничих витрат та собівартості реалізованої продукції
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань аналізу виробничих витрат та собівартості реалізованої продукції у підприємствах.
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу виробничих витрат та собівартості реалізованої продукції
5. Аналіз виробничих витрат і собівартості реалізованої продукції
6. Методика аналізу виробничих витрат і собівартості реалізованої продукції в умовах застосування новітніх комп'ютерних технологій.
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки виробничих витрат та собівартості реалізованої продукції у підприємствах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик має в своєму складі вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі простежено актуальність оцінки калькуляції видатків на продукцію, сформульовано мету і завдання дослідження, а також охарактеризовано предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження надано становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, наведено теорію аналізу собівартості і витрат підприємства, оглянуто нормативно-правову базу з аналізу, вивчено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, оцінено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, визначено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. У наступному елементі курсової роботи проаналізовано результати аналізу та обґрунтування пропозицій, розкрито інформаційне забезпечення та методи аналізу, висунуто вертикальний і горизонтальний аналіз виробничих витрат та собівартості реалізованої продукції у підприємствах, представлено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, опрацьовано методику факторного аналізу, висвітлено економічний аналіз якості користування, розроблено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках розглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також з'ясовано пропозиції щодо удосконалення аналізу собівартості і витрат підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку