Аналіз виробничих витрат та собівартості реалізованої продукції у підприємствах

Курсова робота (код: kurs21)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність виробничих витрат та собівартості реалізованої продукції
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань аналізу виробничих витрат та собівартості реалізованої продукції у підприємствах.
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу виробничих витрат та собівартості реалізованої продукції
5. Аналіз виробничих витрат і собівартості реалізованої продукції
6. Методика аналізу виробничих витрат і собівартості реалізованої продукції в умовах застосування новітніх комп'ютерних технологій.
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки виробничих витрат та собівартості реалізованої продукції у підприємствах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження складає вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі роз'яснено актуальність оцінки калькуляції видатків на продукцію, розглянуто мету і завдання дослідження, а також представлено методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі дослідження простежено місце аналізу в управлінні підприємством, з'ясовано науковий зміст собівартості і витрат підприємства, вивчено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, опрацьовано загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, окреслено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, оглянуто аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В аналітичній частині курсової роботи наведено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, зумовлено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, розроблено вертикальний і горизонтальний аналіз виробничих витрат та собівартості реалізованої продукції у підприємствах, висунуто напрямки удосконалення методики аналізу, розкрито здійснення чинникового аналізу, визначено фінансову оцінку ефективності використання, обстежено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках охарактеризовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також висвітлено путі, що призводять до вдосконалення аналізу собівартості і витрат підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку