Аналіз трудових ресурсів підприємства

Курсова робота (код: kurs27)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність трудових ресурсів та значення їх аналізу в управлінні підприємством
2. Організаційно - економічна характеристика ТОВ "Афир"
3. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з аналізу трудових ресурсів підприємств
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу руху та використання трудових ресурсів підприємств
5. Методика аналізу руху та використання трудових ресурсів підприємств
6. Аналіз руху та використання трудових ресурсів в умовах використання ПЕОМ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки трудових ресурсів підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз трудових ресурсів"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик розподіляється на вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі сформульовано актуальність оцінки ефективності використання трудових ресурсів, наведено мету і завдання курсової роботи, а також досліджено методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретичних засадах дослідження охарактеризовано становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, опрацьовано науковий зміст праці та її продуктивності на підприємстві, розроблено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, оглянуто основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, визначено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, розкрито головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В аналітичній частині курсової роботи окреслено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, розглянуто об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, оцінено організацію і здійснення оцінки наявності трудових ресурсів підприємств, з'ясовано розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, проаналізовано здійснення чинникового аналізу, висунуто математичний розрахунок результатів застосування, обстежено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках простежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також представлено пропозиції щодо удосконалення аналізу праці та її продуктивності на підприємстві в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку