Аналіз оборотного капіталу

Курсова робота (код: kurs28)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність оборотного капіталу підприємства
2. Економіко-правовий аналіз нормативної та спеціальної літератури з аналізу оборотного капіталу
3. Організаційно-економічна характеристика ТОВ "Альянс"
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу оборотного капіталу в підприємствах
5. Методика здійснення аналізу оборотного капіталу підприємства
6. Аналіз оборотного капіталу в умовах застосування ПЕОМ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки оборотного капіталу підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз оборотного капіталу"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі досліджено актуальність оцінки джерел фінансування, зумовлено мету і завдання курсової роботи, а також розкрито інформаційну базу дослідження з аналізу. В частині доктрини дослідження обстежено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, з'ясовано науковий зміст власного капіталу підприємства, опрацьовано наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, вивчено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, висунуто характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, розроблено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В аналітичній частині курсової роботи надано результати аналізу та обґрунтування пропозицій, сформульовано організаційно-інформаційну модель аналізу, роз'яснено методику загального аналізу оборотного капіталу підприємства, оцінено напрямки удосконалення методики аналізу, наведено методику факторного аналізу, проаналізовано математичний розрахунок результатів застосування, охарактеризовано застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках простежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також розглянуто путі, що призводять до вдосконалення аналізу власного капіталу підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку