Аналіз оборотного капіталу

Курсова робота (код: kurs28)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність оборотного капіталу підприємства
2. Економіко-правовий аналіз нормативної та спеціальної літератури з аналізу оборотного капіталу
3. Організаційно-економічна характеристика ТОВ "Альянс"
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу оборотного капіталу в підприємствах
5. Методика здійснення аналізу оборотного капіталу підприємства
6. Аналіз оборотного капіталу в умовах застосування ПЕОМ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки оборотного капіталу підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз оборотного капіталу"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження розподіляється на вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі простежено актуальність оцінки джерел фінансування, опрацьовано мету і завдання дослідження, а також зумовлено інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи охарактеризовано роль аналізу в господарській діяльності підприємства, досліджено сутнісне значення власного капіталу підприємства, вивчено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, надано характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, визначено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, з'ясовано економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. У наступному елементі курсової роботи розроблено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, проаналізовано об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, роз'яснено організацію і здійснення оцінки наявності оборотного капіталу підприємства, розглянуто стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, висвітлено здійснення чинникового аналізу, представлено математичний розрахунок результатів застосування, розкрито застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках обстежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також наведено направлення щодо покращення аналізу власного капіталу підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку