Аналіз оборотного капіталу

Курсова робота (код: kurs28)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність оборотного капіталу підприємства
2. Економіко-правовий аналіз нормативної та спеціальної літератури з аналізу оборотного капіталу
3. Організаційно-економічна характеристика ТОВ "Альянс"
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу оборотного капіталу в підприємствах
5. Методика здійснення аналізу оборотного капіталу підприємства
6. Аналіз оборотного капіталу в умовах застосування ПЕОМ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки оборотного капіталу підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз оборотного капіталу"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота розподіляється на вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі досліджено актуальність оцінки джерел фінансування, зумовлено мету і завдання дослідження, а також окреслено методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах дослідження наведено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, простежено науковий зміст власного капіталу підприємства, представлено нормативно-правову базу з аналізу, з'ясовано характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, роз'яснено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, вивчено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В другій частині курсової роботи висунуто результати аналізу та обґрунтування пропозицій, розглянуто організаційно-інформаційну модель аналізу, розкрито аналіз структури і динаміки оборотного капіталу підприємства, охарактеризовано розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, сформульовано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, обстежено фінансову оцінку ефективності використання, проаналізовано інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках оцінено узагальнені результати дослідження аналізу, а також надано путі, що призводять до вдосконалення аналізу власного капіталу підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку