Аналіз рентабельності і оптимізації прибутку підприємства

Курсова робота (код: kurs3)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність прибутку, його формування, розподіл та рентабельності
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань аналізу рентабельності і оптимізації прибутку підприємств
3. Організаційно-економічна характеристика підприємства ВАТ "Універсам №2"
4. Організаційно - інформаційна модель аналізу рентабельності і оптимізації прибутку
5. Аналіз рентабельності і оптимізації прибутку торговельного підприємства
6. Методика аналізу рентабельності і оптимізації прибутку в умовах застосування новітніх комп'ютерних технологій.
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки рентабельності і оптимізації прибутку підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз рентабельності і оптимізації прибутку"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик налічує вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі визначено актуальність оцінки доходів і фінансових результатів, опрацьовано мету і завдання дослідження, а також вивчено методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах дослідження оцінено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, висвітлено економічну сутність прибутку підприємства, з'ясовано нормативно-правову базу з аналізу, проаналізовано загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, розроблено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, представлено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. У наступному елементі курсової роботи досліджено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, зумовлено інформаційне забезпечення та методи аналізу, наведено вертикальний і горизонтальний аналіз рентабельності і оптимізації прибутку підприємств, оглянуто розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, висунуто фактори, що впливають на об'єкт аналізу, сформульовано розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, простежено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках надано узагальнені результати дослідження аналізу, а також окреслено шляхи поліпшення аналізу прибутку підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку