Аналіз рентабельності і оптимізації прибутку підприємства

Курсова робота (код: kurs3)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність прибутку, його формування, розподіл та рентабельності
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань аналізу рентабельності і оптимізації прибутку підприємств
3. Організаційно-економічна характеристика підприємства ВАТ "Універсам №2"
4. Організаційно - інформаційна модель аналізу рентабельності і оптимізації прибутку
5. Аналіз рентабельності і оптимізації прибутку торговельного підприємства
6. Методика аналізу рентабельності і оптимізації прибутку в умовах застосування новітніх комп'ютерних технологій.
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки рентабельності і оптимізації прибутку підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз рентабельності і оптимізації прибутку"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота розподіляється на вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі сформульовано актуальність оцінки доходів і фінансових результатів, опрацьовано мету і завдання дослідження, а також оглянуто інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи розроблено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, окреслено теорію аналізу прибутку підприємства, охарактеризовано законодавчі акти і літературу з аналізу, визначено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, розглянуто коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, простежено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В аналітичній частині курсової роботи обстежено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, зумовлено організаційно-інформаційну модель аналізу, проаналізовано вертикальний і горизонтальний аналіз рентабельності і оптимізації прибутку підприємств, висвітлено напрямки удосконалення методики аналізу, висунуто методику факторного аналізу, роз'яснено математичний розрахунок результатів застосування, оцінено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках досліджено узагальнені результати дослідження аналізу, а також представлено направлення щодо покращення аналізу прибутку підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку