Аналіз розміщення і використання оборотного капіталу підприємства

Курсова робота (код: kurs30)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Роль економічного аналізу, як засобу підвищення ефективності діяльності підприємств
2. Економічна сутність оборотного капіталу підприємств
3. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з аналізу розміщення і використання оборотного капіталу підприємств
4. Організаційно-економічна характеристика ТОВ "Еліт Тревел ЛТД"
5. Організаційно-інформаційна модель аналізу розміщення і використання оборотного капіталу
6. Методика аналізу розміщення і використання оборотного капіталу підприємств
7. Аналіз оборотного капіталу в умовах обробки економічної інформації за допомогою ПЕОМ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки розміщення і використання оборотного підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз розміщення і використання оборотного капіталу"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик має в своєму складі вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі простежено актуальність оцінки обігових ресурсів, розкрито мету і завдання дослідження, а також надано методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи висвітлено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, сформульовано науковий зміст оборотних активів підприємства, висунуто наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, з'ясовано основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, розроблено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, визначено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В другій частині курсової роботи зумовлено економічний аналіз об’єкта дослідження, розглянуто об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, охарактеризовано методику загального аналізу розміщення і використання оборотного підприємства, наведено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, проаналізовано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, окреслено економічний аналіз якості користування, досліджено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках оцінено узагальнені результати дослідження аналізу, а також представлено пропозиції щодо удосконалення аналізу оборотних активів підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку