Аналіз розміщення і використання оборотного капіталу підприємства

Курсова робота (код: kurs30)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Роль економічного аналізу, як засобу підвищення ефективності діяльності підприємств
2. Економічна сутність оборотного капіталу підприємств
3. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з аналізу розміщення і використання оборотного капіталу підприємств
4. Організаційно-економічна характеристика ТОВ "Еліт Тревел ЛТД"
5. Організаційно-інформаційна модель аналізу розміщення і використання оборотного капіталу
6. Методика аналізу розміщення і використання оборотного капіталу підприємств
7. Аналіз оборотного капіталу в умовах обробки економічної інформації за допомогою ПЕОМ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки розміщення і використання оборотного підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз розміщення і використання оборотного капіталу"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має в своєму складі вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі з'ясовано актуальність оцінки обігових ресурсів, вивчено мету і завдання курсової роботи, а також оглянуто предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В частині доктрини курсової роботи окреслено місце аналізу в управлінні підприємством, наведено науковий зміст оборотних активів підприємства, опрацьовано наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, простежено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, роз'яснено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, представлено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. У наступному елементі курсової роботи надано результати аналізу та обґрунтування пропозицій, висунуто організаційно-інформаційну модель аналізу, проаналізовано аналіз структури і динаміки розміщення і використання оборотного підприємства, розкрито стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, зумовлено аналіз впливу факторів на результативний показник, розглянуто розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, охарактеризовано використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках висвітлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також розроблено шляхи поліпшення аналізу оборотних активів підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку