Аналіз розрахунків з бюджетом по обов'язковим платежам

Курсова робота (код: kurs32)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Роль економічного аналізу, як засобу підвищення ефективності діяльності підприємств
2. Економічна сутність податків і обов'язкових платежів
3. Економіко - правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань аналізу взаємозв'язків підприємств з бюджетом
4. Організаційно-економічна характеристика МВТП "Сигнал" м. Києва
5. Організаційно-інформаційна модель аналізу розрахунків з бюджетом по обов'язковим платежам
6. Методика аналізу взаємозв'язків підприємства з бюджетом
7. Порядок здійснення аналізу взаємозв'язків підприємства з бюджетом в умовах використання ПЕОМ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки розрахунків з бюджетом по обов'язковим платежам, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз розрахунків з бюджетом по обов'язковим платежам"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота налічує вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі представлено актуальність оцінки грошових потоків, оцінено мету і завдання дослідження, а також висвітлено інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах дослідження розроблено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, окреслено сутнісне значення розрахунків підприємства, з'ясовано наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, розкрито характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, розглянуто коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, досліджено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В другій частині курсової роботи обстежено розробку і обґрунтування методики аналізу, вивчено організаційно-інформаційну модель аналізу, наведено аналіз структури і динаміки розрахунків з бюджетом по обов'язковим платежам, простежено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, висунуто методику факторного аналізу, сформульовано економічний аналіз якості користування, надано використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках опрацьовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також охарактеризовано пропозиції щодо удосконалення аналізу розрахунків підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку