Аналіз розрахунків з бюджетом по обов'язковим платежам

Курсова робота (код: kurs32)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Роль економічного аналізу, як засобу підвищення ефективності діяльності підприємств
2. Економічна сутність податків і обов'язкових платежів
3. Економіко - правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань аналізу взаємозв'язків підприємств з бюджетом
4. Організаційно-економічна характеристика МВТП "Сигнал" м. Києва
5. Організаційно-інформаційна модель аналізу розрахунків з бюджетом по обов'язковим платежам
6. Методика аналізу взаємозв'язків підприємства з бюджетом
7. Порядок здійснення аналізу взаємозв'язків підприємства з бюджетом в умовах використання ПЕОМ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки розрахунків з бюджетом по обов'язковим платежам, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз розрахунків з бюджетом по обов'язковим платежам"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота складає вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі обстежено актуальність оцінки грошових потоків, розглянуто мету і завдання курсової роботи, а також проаналізовано предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В частині доктрини курсової роботи сформульовано роль аналізу в господарській діяльності підприємства, висвітлено сутнісне значення розрахунків підприємства, з'ясовано нормативно-правову базу з аналізу, простежено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, зумовлено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, окреслено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В другій частині курсової роботи роз'яснено економічний аналіз об’єкта дослідження, визначено організаційно-інформаційну модель аналізу, опрацьовано методику загального аналізу розрахунків з бюджетом по обов'язковим платежам, розкрито напрямки удосконалення методики аналізу, охарактеризовано здійснення чинникового аналізу, висунуто розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, представлено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках наведено узагальнені результати дослідження аналізу, а також розроблено пропозиції щодо удосконалення аналізу розрахунків підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку