Аналіз розрахунків з бюджетом по обов'язковим платежам

Курсова робота (код: kurs32)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Роль економічного аналізу, як засобу підвищення ефективності діяльності підприємств
2. Економічна сутність податків і обов'язкових платежів
3. Економіко - правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань аналізу взаємозв'язків підприємств з бюджетом
4. Організаційно-економічна характеристика МВТП "Сигнал" м. Києва
5. Організаційно-інформаційна модель аналізу розрахунків з бюджетом по обов'язковим платежам
6. Методика аналізу взаємозв'язків підприємства з бюджетом
7. Порядок здійснення аналізу взаємозв'язків підприємства з бюджетом в умовах використання ПЕОМ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки розрахунків з бюджетом по обов'язковим платежам, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз розрахунків з бюджетом по обов'язковим платежам"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота розподіляється на вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі розглянуто актуальність оцінки грошових потоків, роз'яснено мету і завдання дослідження, а також опрацьовано предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В частині доктрини дослідження висвітлено місце аналізу в управлінні підприємством, охарактеризовано теорію аналізу розрахунків підприємства, оглянуто законодавчі акти і літературу з аналізу, розкрито загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, визначено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, представлено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В аналітичній частині курсової роботи обстежено економічний аналіз об’єкта дослідження, оцінено організаційно-інформаційну модель аналізу, висунуто вертикальний і горизонтальний аналіз розрахунків з бюджетом по обов'язковим платежам, з'ясовано напрямки удосконалення методики аналізу, наведено здійснення чинникового аналізу, розроблено фінансову оцінку ефективності використання, проаналізовано використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках вивчено узагальнені результати дослідження аналізу, а також зумовлено шляхи поліпшення аналізу розрахунків підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку