Аналіз якісного стану основних засобів та ефективності їх використання в промислових підприємствах

Курсова робота (код: kurs35)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність основних засобів в умовах формування ринкових відносин
2. Економіко-правовий аналіз нормативної та спеціальної літератури з аналізу основних засобів
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу основних засобів
5. Загальний аналіз основних засобів
6. Аналіз якісного стану та ефективності використання основних засобів
7. Організація і методика аналізу наявності, руху та ефективності використання основних засобів в умовах електронної обробки даних
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки якісного стану основних засобів в промислових підприємствах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз якісного стану основних засобів"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі розглянуто актуальність оцінки необоротних матеріальних ресурсів, висвітлено мету і завдання курсової роботи, а також надано наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи окреслено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, сформульовано теорію аналізу основних засобів підприємства, з'ясовано наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, розроблено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, представлено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, простежено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В аналітичній частині курсової роботи оглянуто аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, наведено організаційно-інформаційну модель аналізу, обстежено аналіз структури і динаміки якісного стану основних засобів в промислових підприємствах, висунуто розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, оцінено методику факторного аналізу, опрацьовано математичний розрахунок результатів застосування, роз'яснено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках вивчено узагальнені результати дослідження аналізу, а також охарактеризовано направлення щодо покращення аналізу основних засобів підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку