Аналіз якісного стану основних засобів та ефективності їх використання в промислових підприємствах

Курсова робота (код: kurs35)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність основних засобів в умовах формування ринкових відносин
2. Економіко-правовий аналіз нормативної та спеціальної літератури з аналізу основних засобів
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу основних засобів
5. Загальний аналіз основних засобів
6. Аналіз якісного стану та ефективності використання основних засобів
7. Організація і методика аналізу наявності, руху та ефективності використання основних засобів в умовах електронної обробки даних
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки якісного стану основних засобів в промислових підприємствах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз якісного стану основних засобів"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик розподіляється на вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі оглянуто актуальність оцінки необоротних матеріальних ресурсів, вивчено мету і завдання дослідження, а також розкрито предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження роз'яснено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, розроблено економічну сутність основних засобів підприємства, обстежено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, висунуто критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, зумовлено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, розглянуто економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. У наступному елементі курсової роботи представлено розробку і обґрунтування методики аналізу, з'ясовано об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, охарактеризовано методику загального аналізу якісного стану основних засобів в промислових підприємствах, наведено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, окреслено методику факторного аналізу, досліджено математичний розрахунок результатів застосування, простежено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках сформульовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також опрацьовано направлення щодо покращення аналізу основних засобів підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку