Аналіз якісного стану основних засобів та ефективності їх використання в промислових підприємствах

Курсова робота (код: kurs35)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність основних засобів в умовах формування ринкових відносин
2. Економіко-правовий аналіз нормативної та спеціальної літератури з аналізу основних засобів
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу основних засобів
5. Загальний аналіз основних засобів
6. Аналіз якісного стану та ефективності використання основних засобів
7. Організація і методика аналізу наявності, руху та ефективності використання основних засобів в умовах електронної обробки даних
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки якісного стану основних засобів в промислових підприємствах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз якісного стану основних засобів"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження складає вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі висвітлено актуальність оцінки необоротних матеріальних ресурсів, представлено мету і завдання курсової роботи, а також вивчено методичні прийоми дослідження з аналізу. В частині доктрини курсової роботи розкрито стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, проаналізовано сутнісне значення основних засобів підприємства, опрацьовано наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, визначено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, надано коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, висунуто динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В практичному розділі курсової роботи розроблено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, обстежено інформаційне забезпечення та методи аналізу, зумовлено організацію і здійснення оцінки наявності якісного стану основних засобів в промислових підприємствах, сформульовано стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, оцінено методику факторного аналізу, з'ясовано фінансову оцінку ефективності використання, оглянуто вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках наведено узагальнені результати дослідження аналізу, а також простежено пропозиції щодо удосконалення аналізу основних засобів підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку