Аналіз фінансового стану закладу освіти

Курсова робота (код: kurs36)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Аналіз в системі управління фінансовим станом закладів освіти
2. Економіко-правовий аналіз та огляд спеціальної літератури з
теми дослідження.
3. Організаційно-економічна характеристика Науково-навчального центру академії педагогічних наук
4. Організаційно-економічна модель аналізу фінансового стану закладів освіти
5. Методика аналізу фінансового стану закладів освіти
6. Аналіз фінансового стану закладів освіти в умовах комп'ютерної обробки даних
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки фінансового стану закладу освіти, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз фінансового стану закладу освіти"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик має в своєму складі вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі представлено актуальність оцінки потенціалу, ліквідності і стійкості, оцінено мету і завдання курсової роботи, а також з'ясовано методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В частині доктрини курсової роботи сформульовано становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, роз'яснено науковий зміст фінансового стану підприємства, обстежено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, розглянуто критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, оглянуто організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, досліджено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В аналітичній частині курсової роботи окреслено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, зумовлено організаційно-інформаційну модель аналізу, розроблено організацію і здійснення оцінки наявності фінансового стану закладу освіти, наведено напрямки удосконалення методики аналізу, охарактеризовано аналіз впливу факторів на результативний показник, визначено економічний аналіз якості користування, надано вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках опрацьовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також висвітлено шляхи поліпшення аналізу фінансового стану підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку