Аналіз фінансового стану закладу освіти

Курсова робота (код: kurs36)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Аналіз в системі управління фінансовим станом закладів освіти
2. Економіко-правовий аналіз та огляд спеціальної літератури з
теми дослідження.
3. Організаційно-економічна характеристика Науково-навчального центру академії педагогічних наук
4. Організаційно-економічна модель аналізу фінансового стану закладів освіти
5. Методика аналізу фінансового стану закладів освіти
6. Аналіз фінансового стану закладів освіти в умовах комп'ютерної обробки даних
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки фінансового стану закладу освіти, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз фінансового стану закладу освіти"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота складає вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі визначено актуальність оцінки потенціалу, ліквідності і стійкості, з'ясовано мету і завдання дослідження, а також простежено інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи надано місце аналізу в управлінні підприємством, вивчено теорію аналізу фінансового стану підприємства, оцінено законодавчі акти і літературу з аналізу, окреслено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, оглянуто характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, роз'яснено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В аналітичній частині курсової роботи досліджено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, висвітлено організаційно-інформаційну модель аналізу, висунуто аналіз структури і динаміки фінансового стану закладу освіти, розкрито виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, обстежено здійснення чинникового аналізу, сформульовано математичний розрахунок результатів застосування, наведено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках зумовлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також опрацьовано шляхи поліпшення аналізу фінансового стану підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку