Аналіз фінансового стану закладу освіти

Курсова робота (код: kurs36)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Аналіз в системі управління фінансовим станом закладів освіти
2. Економіко-правовий аналіз та огляд спеціальної літератури з
теми дослідження.
3. Організаційно-економічна характеристика Науково-навчального центру академії педагогічних наук
4. Організаційно-економічна модель аналізу фінансового стану закладів освіти
5. Методика аналізу фінансового стану закладів освіти
6. Аналіз фінансового стану закладів освіти в умовах комп'ютерної обробки даних
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки фінансового стану закладу освіти, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз фінансового стану закладу освіти"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик має в своєму складі вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі опрацьовано актуальність оцінки потенціалу, ліквідності і стійкості, визначено мету і завдання курсової роботи, а також окреслено наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження простежено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, охарактеризовано науковий зміст фінансового стану підприємства, наведено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, розглянуто основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, роз'яснено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, проаналізовано динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. У наступному елементі курсової роботи оцінено економічний аналіз об’єкта дослідження, сформульовано організаційно-інформаційну модель аналізу, розкрито аналіз структури і динаміки фінансового стану закладу освіти, висвітлено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, представлено методику факторного аналізу, зумовлено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, надано вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках з'ясовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також обстежено направлення щодо покращення аналізу фінансового стану підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку