Аналіз видатків на оплату праці в бюджетних закладах

Курсова робота (код: kurs37)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність витрат на оплату праці закладів освіти
2. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
3. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань оплати праці закладів освіти
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу трудових ресурсів та видатків на оплату праці
5. Методика загального та факторного аналізу трудових ресурсів та видатків на оплату праці
6. Аналіз трудових ресурсів та видатків на оплату праці в умовах використання ПЕОМ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки видатків на оплату праці в бюджетних установах і організаціях, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз видатків на оплату праці в бюджетних закладах"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота складає вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі роз'яснено актуальність оцінки ефективності використання трудових ресурсів, проаналізовано мету і завдання курсової роботи, а також простежено інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи обстежено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, висунуто теорію аналізу праці та її продуктивності на підприємстві, оцінено нормативно-правову базу з аналізу, опрацьовано загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, вивчено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, окреслено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. У наступному елементі курсової роботи наведено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, розроблено організаційно-інформаційну модель аналізу, розглянуто організацію і здійснення оцінки наявності видатків на оплату праці в бюджетних установах і організаціях, визначено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, надано методику факторного аналізу, висвітлено фінансову оцінку ефективності використання, розкрито інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках досліджено узагальнені результати дослідження аналізу, а також зумовлено пропозиції щодо удосконалення аналізу праці та її продуктивності на підприємстві в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку