Аналіз видатків на оплату праці в бюджетних закладах

Курсова робота (код: kurs37)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність витрат на оплату праці закладів освіти
2. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
3. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань оплати праці закладів освіти
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу трудових ресурсів та видатків на оплату праці
5. Методика загального та факторного аналізу трудових ресурсів та видатків на оплату праці
6. Аналіз трудових ресурсів та видатків на оплату праці в умовах використання ПЕОМ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки видатків на оплату праці в бюджетних установах і організаціях, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз видатків на оплату праці в бюджетних закладах"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження складає вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі окреслено актуальність оцінки ефективності використання трудових ресурсів, простежено мету і завдання дослідження, а також обстежено інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи наведено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, з'ясовано теорію аналізу праці та її продуктивності на підприємстві, представлено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, вивчено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, розкрито коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, сформульовано динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. У наступному елементі курсової роботи надано економічний аналіз об’єкта дослідження, досліджено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, розглянуто методику загального аналізу видатків на оплату праці в бюджетних установах і організаціях, висвітлено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, оцінено методику факторного аналізу, опрацьовано фінансову оцінку ефективності використання, визначено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках висунуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також проаналізовано направлення щодо покращення аналізу праці та її продуктивності на підприємстві в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку