Аналіз видатків на оплату праці в бюджетних закладах

Курсова робота (код: kurs37)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність витрат на оплату праці закладів освіти
2. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
3. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань оплати праці закладів освіти
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу трудових ресурсів та видатків на оплату праці
5. Методика загального та факторного аналізу трудових ресурсів та видатків на оплату праці
6. Аналіз трудових ресурсів та видатків на оплату праці в умовах використання ПЕОМ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки видатків на оплату праці в бюджетних установах і організаціях, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз видатків на оплату праці в бюджетних закладах"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик має в своєму складі вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі розглянуто актуальність оцінки ефективності використання трудових ресурсів, окреслено мету і завдання курсової роботи, а також оцінено наукову новизну дослідження з аналізу. В теоретичному розділі дослідження розкрито стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, висвітлено сутнісне значення праці та її продуктивності на підприємстві, сформульовано законодавчі акти і літературу з аналізу, представлено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, висунуто структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, зумовлено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В аналітичній частині курсової роботи визначено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, наведено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, проаналізовано вертикальний і горизонтальний аналіз видатків на оплату праці в бюджетних установах і організаціях, розроблено напрямки удосконалення методики аналізу, роз'яснено здійснення чинникового аналізу, з'ясовано фінансову оцінку ефективності використання, простежено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках надано узагальнені результати дослідження аналізу, а також досліджено шляхи поліпшення аналізу праці та її продуктивності на підприємстві в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку