Аналіз кошторису доходів і видатків місцевих органів виконавчої влади

Курсова робота (код: kurs40)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність доходів і видатків органів державної влади
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика Cосницької районної державної адміністрації
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу доходів і видатків органів виконавчої влади
5. Аналіз кошторисних доходів органів державної влади
6. Аналіз видатків кошторису органів виконавчої влади
7. Аналіз асигнувань і кошторисних видатків органів виконавчої влади в умовах комп'ютерної обробки даних
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки кошторису доходів і видатків місцевих органів виконавчої влади, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота налічує вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі представлено актуальність оцінки доходів і фінансування закладів, оцінено мету і завдання дослідження, а також наведено предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи висвітлено місце аналізу в управлінні підприємством, оглянуто сутнісне значення кошторису бюджетних установ, опрацьовано законодавчі акти і літературу з аналізу, роз'яснено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, висунуто характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, визначено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В практичному розділі курсової роботи вивчено розробку і обґрунтування методики аналізу, окреслено організаційно-інформаційну модель аналізу, сформульовано вертикальний і горизонтальний аналіз кошторису доходів і видатків місцевих органів виконавчої влади, охарактеризовано виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, проаналізовано методику факторного аналізу, досліджено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, розглянуто інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках з'ясовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також розроблено направлення щодо покращення аналізу кошторису бюджетних установ в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку