Аналіз кошторису доходів і видатків місцевих органів виконавчої влади

Курсова робота (код: kurs40)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність доходів і видатків органів державної влади
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика Cосницької районної державної адміністрації
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу доходів і видатків органів виконавчої влади
5. Аналіз кошторисних доходів органів державної влади
6. Аналіз видатків кошторису органів виконавчої влади
7. Аналіз асигнувань і кошторисних видатків органів виконавчої влади в умовах комп'ютерної обробки даних
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки кошторису доходів і видатків місцевих органів виконавчої влади, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота складає вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі розроблено актуальність оцінки доходів і фінансування закладів, зумовлено мету і завдання дослідження, а також висунуто інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи оцінено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, наведено сутнісне значення кошторису бюджетних установ, висвітлено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, сформульовано основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, простежено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, представлено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. У наступному елементі курсової роботи розглянуто економічний аналіз об’єкта дослідження, надано інформаційне забезпечення та методи аналізу, окреслено організацію і здійснення оцінки наявності кошторису доходів і видатків місцевих органів виконавчої влади, опрацьовано напрямки удосконалення методики аналізу, обстежено аналіз впливу факторів на результативний показник, досліджено фінансову оцінку ефективності використання, розкрито інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках роз'яснено узагальнені результати дослідження аналізу, а також з'ясовано путі, що призводять до вдосконалення аналізу кошторису бюджетних установ в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку