Аналіз кошторису доходів і видатків місцевих органів виконавчої влади

Курсова робота (код: kurs40)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність доходів і видатків органів державної влади
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика Cосницької районної державної адміністрації
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу доходів і видатків органів виконавчої влади
5. Аналіз кошторисних доходів органів державної влади
6. Аналіз видатків кошторису органів виконавчої влади
7. Аналіз асигнувань і кошторисних видатків органів виконавчої влади в умовах комп'ютерної обробки даних
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки кошторису доходів і видатків місцевих органів виконавчої влади, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота складає вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі вивчено актуальність оцінки доходів і фінансування закладів, опрацьовано мету і завдання курсової роботи, а також розглянуто предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В частині доктрини дослідження сформульовано роль аналізу в господарській діяльності підприємства, обстежено науковий зміст кошторису бюджетних установ, проаналізовано правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, окреслено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, висунуто характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, висвітлено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. У наступному елементі курсової роботи оцінено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, роз'яснено інформаційне забезпечення та методи аналізу, простежено організацію і здійснення оцінки наявності кошторису доходів і видатків місцевих органів виконавчої влади, розкрито розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, зумовлено аналіз впливу факторів на результативний показник, охарактеризовано розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, досліджено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках оглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також надано пропозиції щодо удосконалення аналізу кошторису бюджетних установ в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку