Аналіз трудових ресурсів та на оплату праці в закладах освіти

Курсова робота (код: kurs41)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність витрат на оплату праці закладів освіти
2. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
3. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань оплати праці закладів освіти
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу трудових ресурсів та видатків на оплату праці
5. Методика загального та факторного аналізу трудових ресурсів та видатків на оплату праці
6. Аналіз трудових ресурсів та видатків на оплату праці в умовах використання ПЕОМ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки трудових ресурсів та на оплату праці в закладах освіти, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз трудових ресурсів та на оплату праці"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота складає вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі надано актуальність оцінки ефективності використання трудових ресурсів, роз'яснено мету і завдання курсової роботи, а також з'ясовано предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження висвітлено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, розроблено теорію аналізу праці та її продуктивності на підприємстві, вивчено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, простежено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, охарактеризовано характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, обстежено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. У наступному елементі курсової роботи розкрито розробку і обґрунтування методики аналізу, оглянуто теоретичну модель аналізу, розглянуто аналіз структури і динаміки трудових ресурсів та на оплату праці в закладах освіти, визначено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, висунуто методику факторного аналізу, представлено економічний аналіз якості користування, окреслено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках досліджено узагальнені результати дослідження аналізу, а також наведено путі, що призводять до вдосконалення аналізу праці та її продуктивності на підприємстві в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку