Аналіз трудових ресурсів та на оплату праці в закладах освіти

Курсова робота (код: kurs41)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність витрат на оплату праці закладів освіти
2. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
3. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань оплати праці закладів освіти
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу трудових ресурсів та видатків на оплату праці
5. Методика загального та факторного аналізу трудових ресурсів та видатків на оплату праці
6. Аналіз трудових ресурсів та видатків на оплату праці в умовах використання ПЕОМ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки трудових ресурсів та на оплату праці в закладах освіти, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз трудових ресурсів та на оплату праці"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота розподіляється на вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі визначено актуальність оцінки ефективності використання трудових ресурсів, з'ясовано мету і завдання курсової роботи, а також висвітлено наукову новизну дослідження з аналізу. В теоретичному розділі дослідження окреслено місце аналізу в управлінні підприємством, представлено сутнісне значення праці та її продуктивності на підприємстві, сформульовано нормативно-правову базу з аналізу, опрацьовано характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, розкрито структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, роз'яснено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В аналітичній частині курсової роботи охарактеризовано аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, наведено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, оцінено вертикальний і горизонтальний аналіз трудових ресурсів та на оплату праці в закладах освіти, обстежено напрямки удосконалення методики аналізу, досліджено здійснення чинникового аналізу, розглянуто економічний аналіз якості користування, проаналізовано інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках розроблено узагальнені результати дослідження аналізу, а також зумовлено путі, що призводять до вдосконалення аналізу праці та її продуктивності на підприємстві в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку