Аналіз трудових ресурсів та на оплату праці в закладах освіти

Курсова робота (код: kurs41)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність витрат на оплату праці закладів освіти
2. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
3. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань оплати праці закладів освіти
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу трудових ресурсів та видатків на оплату праці
5. Методика загального та факторного аналізу трудових ресурсів та видатків на оплату праці
6. Аналіз трудових ресурсів та видатків на оплату праці в умовах використання ПЕОМ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки трудових ресурсів та на оплату праці в закладах освіти, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз трудових ресурсів та на оплату праці"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження розподіляється на вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі роз'яснено актуальність оцінки ефективності використання трудових ресурсів, розкрито мету і завдання дослідження, а також проаналізовано предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи висунуто становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, опрацьовано науковий зміст праці та її продуктивності на підприємстві, визначено законодавчі акти і літературу з аналізу, зумовлено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, висвітлено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, простежено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В аналітичній частині курсової роботи розглянуто аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, надано об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, оглянуто методику загального аналізу трудових ресурсів та на оплату праці в закладах освіти, сформульовано розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, представлено аналіз впливу факторів на результативний показник, вивчено математичний розрахунок результатів застосування, охарактеризовано застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках з'ясовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також розроблено путі, що призводять до вдосконалення аналізу праці та її продуктивності на підприємстві в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку