Аналіз майна в дошкільних закладах

Курсова робота (код: kurs42)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічні аспекти управління майновим потенціалом бюджетної установи
2. Економіко - правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика Дитячого навчального закладу №606 м.Києва
4. Організаційно - інформаційна модель аналізу майна бюджетних установ
5. Загальний аналіз майнового потенціалу закладів освіти
6. Аналіз основних засобів закладів освіти
7. Аналіз запасів бюджетних установ
8. Аналіз дебіторської заборгованості закладів освіти
9. Аналіз майна бюджетних установ на основі при застосуванні сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки майна в дошкільних закладах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз майна в дошкільних закладах"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі проаналізовано актуальність обліку, аналізу і перевірки матеріальних ресурсів, досліджено мету і завдання курсової роботи, а також висвітлено методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В частині доктрини курсової роботи надано стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, сформульовано сутнісне значення майна підприємства, роз'яснено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, охарактеризовано загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, з'ясовано коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, зумовлено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. У наступному елементі курсової роботи представлено розробку і обґрунтування методики аналізу, розкрито теоретичну модель аналізу, вивчено методику загального аналізу майна в дошкільних закладах, визначено напрямки удосконалення методики аналізу, простежено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, окреслено фінансову оцінку ефективності використання, оцінено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках розроблено узагальнені результати дослідження аналізу, а також опрацьовано путі, що призводять до вдосконалення аналізу майна підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку