Аналіз майна в дошкільних закладах

Курсова робота (код: kurs42)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічні аспекти управління майновим потенціалом бюджетної установи
2. Економіко - правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика Дитячого навчального закладу №606 м.Києва
4. Організаційно - інформаційна модель аналізу майна бюджетних установ
5. Загальний аналіз майнового потенціалу закладів освіти
6. Аналіз основних засобів закладів освіти
7. Аналіз запасів бюджетних установ
8. Аналіз дебіторської заборгованості закладів освіти
9. Аналіз майна бюджетних установ на основі при застосуванні сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки майна в дошкільних закладах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз майна в дошкільних закладах"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота розподіляється на вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі простежено актуальність обліку, аналізу і перевірки матеріальних ресурсів, розкрито мету і завдання курсової роботи, а також окреслено інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи оцінено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, охарактеризовано економічну сутність майна підприємства, з'ясовано наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, визначено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, досліджено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, розглянуто економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В практичному розділі курсової роботи сформульовано розробку і обґрунтування методики аналізу, представлено теоретичну модель аналізу, висвітлено вертикальний і горизонтальний аналіз майна в дошкільних закладах, проаналізовано розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, обстежено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, вивчено економічний аналіз якості користування, розроблено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках висунуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також зумовлено шляхи поліпшення аналізу майна підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку