Аналіз кошторису доходів і видатків в дошкільних закладах

Курсова робота (код: kurs43)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Сутність і структура кошторисних видатків
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та спеціальної літератури з аналізу кошторису доходів і видатків закладів освіти
3. Організаційно-економічна характеристика Дитячого навчального закладу №606 м. Києва
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу кошторису доходів і видатків закладів освіти
5. Методика аналізу кошторису доходів і видатків закладу освіти
6. Організація і методика аналізу кошторису доходів і видатків в закладах
освіти в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки кошторису доходів і видатків в дошкільних закладах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик налічує вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі наведено актуальність оцінки доходів і фінансування закладів, охарактеризовано мету і завдання курсової роботи, а також надано предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження роз'яснено місце аналізу в управлінні підприємством, сформульовано теорію аналізу кошторису бюджетних установ, досліджено законодавчі акти і літературу з аналізу, опрацьовано критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, розроблено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, оглянуто головні результати діяльності суб’єкта господарювання. У наступному елементі курсової роботи визначено розробку і обґрунтування методики аналізу, розкрито організаційно-інформаційну модель аналізу, окреслено вертикальний і горизонтальний аналіз кошторису доходів і видатків в дошкільних закладах, розглянуто розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, оцінено аналіз впливу факторів на результативний показник, з'ясовано розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, проаналізовано вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках висунуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також обстежено путі, що призводять до вдосконалення аналізу кошторису бюджетних установ в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку