Аналіз кошторису доходів і видатків в дошкільних закладах

Курсова робота (код: kurs43)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Сутність і структура кошторисних видатків
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та спеціальної літератури з аналізу кошторису доходів і видатків закладів освіти
3. Організаційно-економічна характеристика Дитячого навчального закладу №606 м. Києва
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу кошторису доходів і видатків закладів освіти
5. Методика аналізу кошторису доходів і видатків закладу освіти
6. Організація і методика аналізу кошторису доходів і видатків в закладах
освіти в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки кошторису доходів і видатків в дошкільних закладах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження має в своєму складі вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі висвітлено актуальність оцінки доходів і фінансування закладів, проаналізовано мету і завдання дослідження, а також простежено інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи висунуто роль аналізу в господарській діяльності підприємства, опрацьовано економічну сутність кошторису бюджетних установ, роз'яснено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, визначено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, охарактеризовано структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, оцінено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. У наступному елементі курсової роботи розглянуто результати аналізу та обґрунтування пропозицій, досліджено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, окреслено методику загального аналізу кошторису доходів і видатків в дошкільних закладах, вивчено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, наведено методику факторного аналізу, розроблено економічний аналіз якості користування, розкрито вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках надано узагальнені результати дослідження аналізу, а також представлено пропозиції щодо удосконалення аналізу кошторису бюджетних установ в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось




Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку