Аналіз кошторису доходів і видатків в дошкільних закладах

Курсова робота (код: kurs43)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Сутність і структура кошторисних видатків
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та спеціальної літератури з аналізу кошторису доходів і видатків закладів освіти
3. Організаційно-економічна характеристика Дитячого навчального закладу №606 м. Києва
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу кошторису доходів і видатків закладів освіти
5. Методика аналізу кошторису доходів і видатків закладу освіти
6. Організація і методика аналізу кошторису доходів і видатків в закладах
освіти в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки кошторису доходів і видатків в дошкільних закладах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик розподіляється на вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі досліджено актуальність оцінки доходів і фінансування закладів, розкрито мету і завдання дослідження, а також представлено предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження розроблено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, сформульовано сутнісне значення кошторису бюджетних установ, проаналізовано правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, надано критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, охарактеризовано коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, окреслено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В практичному розділі курсової роботи висунуто результати аналізу та обґрунтування пропозицій, оглянуто організаційно-інформаційну модель аналізу, роз'яснено організацію і здійснення оцінки наявності кошторису доходів і видатків в дошкільних закладах, зумовлено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, оцінено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, вивчено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, визначено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках простежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також опрацьовано направлення щодо покращення аналізу кошторису бюджетних установ в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку