Аналіз кошторису доходів і видатків в дошкільних закладах

Курсова робота (код: kurs43)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Сутність і структура кошторисних видатків
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та спеціальної літератури з аналізу кошторису доходів і видатків закладів освіти
3. Організаційно-економічна характеристика Дитячого навчального закладу №606 м. Києва
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу кошторису доходів і видатків закладів освіти
5. Методика аналізу кошторису доходів і видатків закладу освіти
6. Організація і методика аналізу кошторису доходів і видатків в закладах
освіти в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки кошторису доходів і видатків в дошкільних закладах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота розподіляється на вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі проаналізовано актуальність оцінки доходів і фінансування закладів, розроблено мету і завдання дослідження, а також вивчено методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи опрацьовано стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, з'ясовано економічну сутність кошторису бюджетних установ, наведено законодавчі акти і літературу з аналізу, простежено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, окреслено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, охарактеризовано динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В аналітичній частині курсової роботи представлено економічний аналіз об’єкта дослідження, розглянуто організаційно-інформаційну модель аналізу, оцінено аналіз структури і динаміки кошторису доходів і видатків в дошкільних закладах, обстежено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, сформульовано здійснення чинникового аналізу, висунуто математичний розрахунок результатів застосування, визначено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках надано узагальнені результати дослідження аналізу, а також зумовлено пропозиції щодо удосконалення аналізу кошторису бюджетних установ в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку