Аналіз кошторису доходів і видатків в контрольно-ревізійних органах

Курсова робота (код: kurs45)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність доходів і видатків контрольно-ревізійних органів
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика Контрольно- ревізійного управління в м.Києві
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу доходів і видатків контрольно-ревізійних органів
5. Аналіз кошторисних доходів контрольно-ревізійних органів
6. Аналіз видатків кошторису контрольно-ревізійних органів
7. Аналіз асигнувань і кошторисних видатків контрольно-ревізійних органів в умовах комп'ютерної обробки даних
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки кошторису доходів і видатків в контрольно-ревізійних органах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження розподіляється на вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі простежено актуальність оцінки доходів і фінансування закладів, висвітлено мету і завдання курсової роботи, а також сформульовано методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи з'ясовано місце аналізу в управлінні підприємством, визначено науковий зміст кошторису бюджетних установ, наведено законодавчі акти і літературу з аналізу, розглянуто характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, оглянуто організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, обстежено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. У наступному елементі курсової роботи вивчено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, розроблено організаційно-інформаційну модель аналізу, окреслено вертикальний і горизонтальний аналіз кошторису доходів і видатків в контрольно-ревізійних органах, оцінено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, розкрито здійснення чинникового аналізу, представлено математичний розрахунок результатів застосування, висунуто використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках зумовлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також проаналізовано путі, що призводять до вдосконалення аналізу кошторису бюджетних установ в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку