Аналіз дебіторської і кредиторської заборгованості бюджетних установ

Курсова робота (код: kurs52)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Місце і роль аналізу дебіторською і кредиторською заборгованістю в системі управління бюджетною установою
2. Економічна сутність і значення дебіторської та кредиторської заборгованості
3. Економіко - правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з аналізу дебіторської і кредиторської заборгованості бюджетних установ
4. Організаційно-економічна характеристика Відділу освіти Голосіївської районної державної адміністрації
5. Організаційно-інформаційна модель аналізу дебіторської і кредиторської заборгованості бюджетних установ.
6. Методика аналізу дебіторської і кредиторської заборгованості бюджетних установ
7. Організація і методика аналізу дебіторської і кредиторської заборгованості в умовах електронної обробки даних
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки дебіторської і кредиторської заборгованості бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота складає вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі зумовлено актуальність оцінки розрахунків з кредиторами, роз'яснено мету і завдання дослідження, а також розглянуто інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі дослідження проаналізовано стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, наведено сутнісне значення кредиторської заборгованості, розроблено нормативно-правову базу з аналізу, сформульовано критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, розкрито характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, надано економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В практичному розділі курсової роботи опрацьовано аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, вивчено інформаційне забезпечення та методи аналізу, визначено методику загального аналізу дебіторської і кредиторської заборгованості бюджетних установ, обстежено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, з'ясовано аналіз впливу факторів на результативний показник, охарактеризовано розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, оглянуто застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках представлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також оцінено шляхи поліпшення аналізу кредиторської заборгованості в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку