Аналіз дебіторської і кредиторської заборгованості бюджетних установ

Курсова робота (код: kurs52)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Місце і роль аналізу дебіторською і кредиторською заборгованістю в системі управління бюджетною установою
2. Економічна сутність і значення дебіторської та кредиторської заборгованості
3. Економіко - правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з аналізу дебіторської і кредиторської заборгованості бюджетних установ
4. Організаційно-економічна характеристика Відділу освіти Голосіївської районної державної адміністрації
5. Організаційно-інформаційна модель аналізу дебіторської і кредиторської заборгованості бюджетних установ.
6. Методика аналізу дебіторської і кредиторської заборгованості бюджетних установ
7. Організація і методика аналізу дебіторської і кредиторської заборгованості в умовах електронної обробки даних
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки дебіторської і кредиторської заборгованості бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота розподіляється на вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі сформульовано актуальність оцінки розрахунків з кредиторами, висунуто мету і завдання курсової роботи, а також розкрито інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В частині доктрини курсової роботи висвітлено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, окреслено економічну сутність кредиторської заборгованості, роз'яснено законодавчі акти і літературу з аналізу, надано основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, досліджено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, проаналізовано головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В другій частині курсової роботи представлено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, вивчено організаційно-інформаційну модель аналізу, простежено аналіз структури і динаміки дебіторської і кредиторської заборгованості бюджетних установ, оглянуто виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, обстежено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, визначено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, зумовлено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках розроблено узагальнені результати дослідження аналізу, а також охарактеризовано направлення щодо покращення аналізу кредиторської заборгованості в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку