Аналіз дебіторської і кредиторської заборгованості бюджетних установ

Курсова робота (код: kurs52)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Місце і роль аналізу дебіторською і кредиторською заборгованістю в системі управління бюджетною установою
2. Економічна сутність і значення дебіторської та кредиторської заборгованості
3. Економіко - правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з аналізу дебіторської і кредиторської заборгованості бюджетних установ
4. Організаційно-економічна характеристика Відділу освіти Голосіївської районної державної адміністрації
5. Організаційно-інформаційна модель аналізу дебіторської і кредиторської заборгованості бюджетних установ.
6. Методика аналізу дебіторської і кредиторської заборгованості бюджетних установ
7. Організація і методика аналізу дебіторської і кредиторської заборгованості в умовах електронної обробки даних
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки дебіторської і кредиторської заборгованості бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота налічує вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі вивчено актуальність оцінки розрахунків з кредиторами, окреслено мету і завдання дослідження, а також розкрито предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження з'ясовано становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, висвітлено науковий зміст кредиторської заборгованості, зумовлено законодавчі акти і літературу з аналізу, оцінено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, оглянуто характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, обстежено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. У наступному елементі курсової роботи представлено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, наведено теоретичну модель аналізу, розглянуто аналіз структури і динаміки дебіторської і кредиторської заборгованості бюджетних установ, простежено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, досліджено аналіз впливу факторів на результативний показник, висунуто фінансову оцінку ефективності використання, надано використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках сформульовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також проаналізовано шляхи поліпшення аналізу кредиторської заборгованості в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку