Аналіз використання основного капіталу підприємства

Курсова робота (код: kurs54)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність основного капіталу, розміщення, ефективність та інтенсивність його використання в акціонерних товариствах.
2. Огляд нормативно-правової бази та аналіз спеціальної літератури з аналізу основного капіталу підприємств
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу використання основного капіталу підприємств
5. Методика аналізу використання основного капіталу в акціонерних товариствах
6. Аналіз використання основного капіталу в умовах обробки економічної інформації за допомогою ПЕОМ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки використання основного капіталу підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз використання основного капіталу"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик складає вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі висунуто актуальність оцінки джерел фінансування, представлено мету і завдання дослідження, а також оглянуто методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретичному розділі дослідження надано місце аналізу в управлінні підприємством, окреслено економічну сутність власного капіталу підприємства, простежено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, опрацьовано характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, оцінено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, визначено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В другій частині курсової роботи розглянуто розробку і обґрунтування методики аналізу, обстежено теоретичну модель аналізу, вивчено аналіз структури і динаміки використання основного капіталу підприємств, розкрито напрямки удосконалення методики аналізу, проаналізовано аналіз впливу факторів на результативний показник, охарактеризовано економічний аналіз якості користування, зумовлено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках висвітлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також роз'яснено путі, що призводять до вдосконалення аналізу власного капіталу підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку