Аналіз використання основного капіталу підприємства

Курсова робота (код: kurs54)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність основного капіталу, розміщення, ефективність та інтенсивність його використання в акціонерних товариствах.
2. Огляд нормативно-правової бази та аналіз спеціальної літератури з аналізу основного капіталу підприємств
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу використання основного капіталу підприємств
5. Методика аналізу використання основного капіталу в акціонерних товариствах
6. Аналіз використання основного капіталу в умовах обробки економічної інформації за допомогою ПЕОМ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки використання основного капіталу підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз використання основного капіталу"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі окреслено актуальність оцінки джерел фінансування, зумовлено мету і завдання дослідження, а також визначено методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження вивчено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, оцінено економічну сутність власного капіталу підприємства, представлено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, з'ясовано основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, досліджено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, оглянуто економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В аналітичній частині курсової роботи охарактеризовано розробку і обґрунтування методики аналізу, обстежено організаційно-інформаційну модель аналізу, роз'яснено вертикальний і горизонтальний аналіз використання основного капіталу підприємств, опрацьовано розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, сформульовано здійснення чинникового аналізу, висунуто розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, висвітлено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках розглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також простежено путі, що призводять до вдосконалення аналізу власного капіталу підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку