Аналіз використання основного капіталу підприємства

Курсова робота (код: kurs54)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність основного капіталу, розміщення, ефективність та інтенсивність його використання в акціонерних товариствах.
2. Огляд нормативно-правової бази та аналіз спеціальної літератури з аналізу основного капіталу підприємств
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу використання основного капіталу підприємств
5. Методика аналізу використання основного капіталу в акціонерних товариствах
6. Аналіз використання основного капіталу в умовах обробки економічної інформації за допомогою ПЕОМ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки використання основного капіталу підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз використання основного капіталу"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик складає вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі висвітлено актуальність оцінки джерел фінансування, обстежено мету і завдання дослідження, а також визначено наукову новизну курсової роботи з аналізу. В частині доктрини курсової роботи розкрито стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, наведено науковий зміст власного капіталу підприємства, окреслено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, досліджено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, з'ясовано характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, сформульовано економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В практичному розділі курсової роботи представлено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, оглянуто об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, вивчено аналіз структури і динаміки використання основного капіталу підприємств, розроблено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, зумовлено методику факторного аналізу, охарактеризовано розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, надано використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках висунуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також розглянуто путі, що призводять до вдосконалення аналізу власного капіталу підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку