Облік виготовлення продукції власного виробництва в системі управління підприємством

Курсова робота (код: kurs68)

Предмет: фінансовий облік

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні аспекти обліку виготовлення продукції власного виробництва

1.1. Економічна сутність продукції власного виробництва
1.2. Економіко-правовий аналіз чинної нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань обліку виготовлення продукції власного виробництва

Розділ 2. Організація та методика обліку виготовлення продукції власного виробництва

2.1. Організація обліку виготовлення продукції власного виробництва
2.2. Первинний облік виготовлення продукції власного виробництва
2.3. Аналітичний і синтетичний облік виготовлення продукції власного виробництва
2.4. Узагальнення інформації про виготовлення продукції власного виробництва в звітності підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухобліку виготовлення продукції власного виробництва в системі підприємством, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий облік виготовлення продукції власного виробництва"Структура курсової роботи по проблемі

Ця робота вміщує вступ, концептуальну основу і прикладну базу, висновки і пропозиції, літературні джерела. У вступі зумовлено актуальність обліку оборотних матеріальних ресурсів, простежено мету і завдання дослідження, а також розкрито методичні прийоми курсової роботи обліку. В навчальному параграфі дослідження вивчено можливість подальшого удосконалення методології обліку на підприємстві, представлено облік як інформаційна база управління, сформульовано теоретичні засади запасів підприємства, охарактеризовано нормативно-правову базу, роз'яснено роль і місце об'єкта в діяльності підприємства, розглянуто економіко-фінансове розуміння діяльності компанії. В розгляді практики обліку курсової роботи визначено організацію обліку, надано діючу практику ведення обліку, документи з обліку виготовлення продукції власного виробництва в системі підприємством, обстежено бухгалтерський облік, висунуто формування бухгалтерської звітності, окреслено використання новітньої техніки в процесі обліку. У висновках оглянуто узагальнені результати дослідження обліку, а також наведено направлення щодо покращення обліку запасів підприємства в системі ринкової економіки.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку