Облік виготовлення продукції власного виробництва в системі управління підприємством

Курсова робота (код: kurs68)

Предмет: фінансовий облік

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні аспекти обліку виготовлення продукції власного виробництва

1.1. Економічна сутність продукції власного виробництва
1.2. Економіко-правовий аналіз чинної нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань обліку виготовлення продукції власного виробництва

Розділ 2. Організація та методика обліку виготовлення продукції власного виробництва

2.1. Організація обліку виготовлення продукції власного виробництва
2.2. Первинний облік виготовлення продукції власного виробництва
2.3. Аналітичний і синтетичний облік виготовлення продукції власного виробництва
2.4. Узагальнення інформації про виготовлення продукції власного виробництва в звітності підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухобліку виготовлення продукції власного виробництва в системі підприємством, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий облік виготовлення продукції власного виробництва"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик містить вступ, теорію і практику обліку, висновки і пропозиції, літературні джерела. У вступі висвітлено актуальність обліку оборотних матеріальних ресурсів, сформульовано мету і завдання дослідження, а також з'ясовано об’єкт і предмет дослідження обліку. В навчальному параграфі дослідження розкрито відповідність діючої організації обліку в компанії сучасним вимогам розвитку економіки, розглянуто облік як інформаційна база управління, роз'яснено теоретичні засади запасів підприємства, представлено законодавство і наукові посібники і статті, охарактеризовано роль і місце об'єкта в діяльності підприємства, проаналізовано аналіз діяльності підприємства. В другій частині курсової роботи визначено організацію обліку, простежено діючу практику ведення обліку, документи з обліку виготовлення продукції власного виробництва в системі підприємством, окреслено аналітичний і синтетичний облік, вивчено формування бухгалтерської звітності, опрацьовано використання новітньої техніки в процесі обліку. У висновках висунуто узагальнені результати дослідження обліку, а також надано шляхи поліпшення обліку запасів підприємства в умовах становлення ринкової економіки.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку