Облік виготовлення продукції власного виробництва в системі управління підприємством

Курсова робота (код: kurs68)

Предмет:
фінансовий облік

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні аспекти обліку виготовлення продукції власного виробництва

1.1. Економічна сутність продукції власного виробництва
1.2. Економіко-правовий аналіз чинної нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань обліку виготовлення продукції власного виробництва

Розділ 2. Організація та методика обліку виготовлення продукції власного виробництва

2.1. Організація обліку виготовлення продукції власного виробництва
2.2. Первинний облік виготовлення продукції власного виробництва
2.3. Аналітичний і синтетичний облік виготовлення продукції власного виробництва
2.4. Узагальнення інформації про виготовлення продукції власного виробництва в звітності підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухобліку виготовлення продукції власного виробництва в системі підприємством, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий облік виготовлення продукції власного виробництва"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена робота вміщує вступ, теоретичні засади і методику обліку, висновки і пропозиції, список використаних джерел. У вступі з'ясовано актуальність обліку оборотних матеріальних ресурсів, розглянуто мету і завдання курсової роботи, а також вивчено методичні прийоми дослідження обліку. В пунктах теорії курсової роботи надано відповідність діючої організації обліку в компанії сучасним вимогам розвитку економіки, висвітлено місце і роль фінансового обліку, сформульовано доктрину бухгалтерського обліку запасів підприємства, окреслено законодавство і наукові посібники і статті, простежено роль і місце об'єкта в діяльності підприємства, оцінено економіко-фінансове розуміння діяльності компанії. В розгляді практики обліку курсової роботи роз'яснено організацію обліку, оглянуто нормативні документи по бухгалтерському обліку, документальне забезпечення виготовлення продукції власного виробництва в системі підприємством, обстежено фінансовий облік, досліджено генерування даних обліку в звітності, опрацьовано вживання комп'ютерних засобів при аудиторському обліку. У висновках зумовлено узагальнені результати дослідження обліку, а також розроблено напрями вдосконалення обліку запасів підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку