Аналіз витрат підприємства

Курсова робота (код: kurs72)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність витрат підприємства
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу витрат
5. Загальний аналіз витрат
6. Факторний аналіз витрат
7. Методика аналізу витрат в умовах застосування сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки витрат підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі надано актуальність оцінки видатків і затрат, з'ясовано мету і завдання дослідження, а також вивчено методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах дослідження висвітлено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, визначено сутнісне значення витрат підприємства, роз'яснено законодавчі акти і літературу з аналізу, наведено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, окреслено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, оцінено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В практичному розділі курсової роботи представлено економічний аналіз об’єкта дослідження, охарактеризовано теоретичну модель аналізу, досліджено організацію і здійснення оцінки наявності витрат підприємства, оглянуто стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, розроблено методику факторного аналізу, висунуто математичний розрахунок результатів застосування, сформульовано вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках простежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також розглянуто пропозиції щодо удосконалення аналізу витрат підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку