Аналіз витрат підприємства

Курсова робота (код: kurs72)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність витрат підприємства
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу витрат
5. Загальний аналіз витрат
6. Факторний аналіз витрат
7. Методика аналізу витрат в умовах застосування сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки витрат підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик розподіляється на вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі окреслено актуальність оцінки видатків і затрат, висунуто мету і завдання дослідження, а також опрацьовано інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретичному розділі дослідження досліджено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, представлено економічну сутність витрат підприємства, охарактеризовано наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, надано загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, вивчено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, розглянуто головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В практичному розділі курсової роботи визначено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, наведено організаційно-інформаційну модель аналізу, оцінено аналіз структури і динаміки витрат підприємства, з'ясовано розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, розроблено аналіз впливу факторів на результативний показник, проаналізовано фінансову оцінку ефективності використання, оглянуто інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках зумовлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також розкрито шляхи поліпшення аналізу витрат підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку