Аналіз та аудит кредитоспроможності підприємства

Курсова робота (код: kurs73)

Предмет: банківська справа

Зміст

Вступ
1. Кредитоспроможність як характеристика функціонування підприємства та об'єкт аналізу і аудиту
2. Організаційно-економічна характеристика підприємства
3. Організаційно-інформаційна модель аналізу кредитоспроможності
4. Аналіз кредитоспроможності на базовому підприємстві
5. Методика аналізу кредитоспроможності в умовах застосування ПЕОМ
6. Методика аудиту кредитоспроможності
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади банківської справи аудиту кредитоспроможності підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота розподіляється на вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі висвітлено актуальність діяльності комерційних банків, висунуто мету і завдання дослідження, а також окреслено предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи обстежено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, визначено економічну сутність банківської системи, сформульовано нормативно-правову базу з аналізу, простежено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, надано коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, з'ясовано економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В другій частині курсової роботи роз'яснено розробку і обґрунтування методики аналізу, розкрито об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, досліджено методику загального аналізу аудиту кредитоспроможності підприємства, розроблено напрямки удосконалення методики аналізу, зумовлено аналіз впливу факторів на результативний показник, оглянуто розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, наведено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках вивчено узагальнені результати дослідження аналізу, а також охарактеризовано направлення щодо покращення аналізу банківської системи в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку