Аналіз та аудит кредитоспроможності підприємства

Курсова робота (код: kurs73)

Предмет:
банківська справа

Зміст

Вступ
1. Кредитоспроможність як характеристика функціонування підприємства та об'єкт аналізу і аудиту
2. Організаційно-економічна характеристика підприємства
3. Організаційно-інформаційна модель аналізу кредитоспроможності
4. Аналіз кредитоспроможності на базовому підприємстві
5. Методика аналізу кредитоспроможності в умовах застосування ПЕОМ
6. Методика аудиту кредитоспроможності
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади банківської справи аудиту кредитоспроможності підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження складає вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі наведено актуальність діяльності комерційних банків, висвітлено мету і завдання дослідження, а також простежено предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження представлено місце аналізу в управлінні підприємством, оглянуто економічну сутність банківської системи, розглянуто правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, оцінено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, окреслено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, розкрито аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В практичному розділі курсової роботи визначено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, вивчено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, досліджено методику загального аналізу аудиту кредитоспроможності підприємства, надано розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, роз'яснено аналіз впливу факторів на результативний показник, сформульовано фінансову оцінку ефективності використання, розроблено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках зумовлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також висунуто направлення щодо покращення аналізу банківської системи в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку