Аналіз та аудит кредитоспроможності підприємства

Курсова робота (код: kurs73)

Предмет: банківська справа

Зміст

Вступ
1. Кредитоспроможність як характеристика функціонування підприємства та об'єкт аналізу і аудиту
2. Організаційно-економічна характеристика підприємства
3. Організаційно-інформаційна модель аналізу кредитоспроможності
4. Аналіз кредитоспроможності на базовому підприємстві
5. Методика аналізу кредитоспроможності в умовах застосування ПЕОМ
6. Методика аудиту кредитоспроможності
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади банківської справи аудиту кредитоспроможності підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик складає вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі визначено актуальність діяльності комерційних банків, оцінено мету і завдання дослідження, а також охарактеризовано інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи розглянуто місце аналізу в управлінні підприємством, зумовлено сутнісне значення банківської системи, висвітлено законодавчі акти і літературу з аналізу, досліджено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, з'ясовано характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, наведено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В другій частині курсової роботи вивчено економічний аналіз об’єкта дослідження, окреслено теоретичну модель аналізу, розроблено аналіз структури і динаміки аудиту кредитоспроможності підприємства, розкрито напрямки удосконалення методики аналізу, простежено методику факторного аналізу, сформульовано математичний розрахунок результатів застосування, опрацьовано використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках обстежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також проаналізовано пропозиції щодо удосконалення аналізу банківської системи в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку