Аналіз товарних запасів підприємства торгівлі та ефективності їх використання

Курсова робота (код: kurs74)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність товарних ресурсів
2. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
3. Організаційно-інформаційна модель аналізу товарних ресурсів
4. Аналіз забезпеченості підприємств товарними ресурсами
4.1. Загальний аналіз товарних ресурсів
4.2. Факторний аналіз товарних ресурсів
5. Аналіз ефективності використання товарних ресурсів
6. Методика аналізу товарних ресурсів в умовах застосування ПЕОМ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки товарних запасів підприємства торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз товарних запасів"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик складає вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі оцінено актуальність оцінки ресурсу товарів, розглянуто мету і завдання дослідження, а також висвітлено інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретичному розділі дослідження наведено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, обстежено економічну сутність товарних запасів підприємства, охарактеризовано правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, вивчено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, проаналізовано характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, висунуто економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. У наступному елементі курсової роботи з'ясовано результати аналізу та обґрунтування пропозицій, зумовлено теоретичну модель аналізу, опрацьовано організацію і здійснення оцінки наявності товарних запасів підприємства торгівлі, представлено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, сформульовано здійснення чинникового аналізу, оглянуто розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, окреслено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках визначено узагальнені результати дослідження аналізу, а також розкрито направлення щодо покращення аналізу товарних запасів підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку