Бухгалтерський облік фінансових результатів операційної діяльності підприємств

Курсова робота (код: kurs75)

Предмет:
фінансовий облік

Зміст

Вступ
1. Сутність та економічне значення фінансових результатів операційної діяльності підприємств
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з бухгалтерського обліку фінансових результатів операційної діяльності підприємств
3. Організаційно-економічна характеристика ТОВ "Марічка"
4. Облік витрат операційної діяльності на підприємствах ресторанного бізнесу
5. Облік доходів від операційної діяльності підприємства
6. Облік фінансових результатів операційної діяльності підприємства
7. Звітність про фінансові результати діяльності підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухобліку фінансових результатів операційної діяльності підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий облік фінансових результатів операційної діяльності"Структура курсової роботи по проблемі

Курсова робота складає вступ, теоретичні засади і методику обліку, висновки і пропозиції, список використаних джерел. У вступі оцінено актуальність обліку прибутків і збитків, надано мету і завдання курсової роботи, а також простежено інформаційну базу дослідження обліку. В навчальному параграфі дослідження роз'яснено поєднання теоретичних аспектів з діючою практикою постановки обліку на конкретному підприємстві, окреслено сучасний стан бухгалтерського обліку в Україні, розкрито доктрину бухгалтерського обліку фінансових результатів підприємства, охарактеризовано нормативне забезпечення і спеціальну літературу, з'ясовано загальна економічна характеристика об'єкта, визначено економіко-фінансове розуміння діяльності компанії. В практичному розділі курсової роботи досліджено організацію обліку, розглянуто зарубіжний досвід та міжнародні стандарти обліку, документування фінансових результатів операційної діяльності підприємств, сформульовано бухгалтерський облік, представлено генерування даних обліку в звітності, висвітлено використання новітньої техніки в процесі обліку. У висновках проаналізовано узагальнені результати дослідження обліку, а також обстежено направлення щодо покращення обліку фінансових результатів підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку