Бухгалтерський облік фінансових результатів операційної діяльності підприємств

Курсова робота (код: kurs75)

Предмет: фінансовий облік

Зміст

Вступ
1. Сутність та економічне значення фінансових результатів операційної діяльності підприємств
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з бухгалтерського обліку фінансових результатів операційної діяльності підприємств
3. Організаційно-економічна характеристика ТОВ "Марічка"
4. Облік витрат операційної діяльності на підприємствах ресторанного бізнесу
5. Облік доходів від операційної діяльності підприємства
6. Облік фінансових результатів операційної діяльності підприємства
7. Звітність про фінансові результати діяльності підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухобліку фінансових результатів операційної діяльності підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий облік фінансових результатів операційної діяльності"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена робота містить вступ, теоретичну і практичні частини, висновки і пропозиції, список використаних джерел. У вступі простежено актуальність обліку прибутків і збитків, сформульовано мету і завдання дослідження, а також обстежено методичні прийоми дослідження обліку. В теоретичній частині курсової роботи розглянуто поєднання теоретичних аспектів з діючою практикою постановки обліку на конкретному підприємстві, наведено ведення обліку з метою задоволення потреб менеджменту, розроблено теоретико-методичні основи фінансових результатів підприємства, вивчено законодавство і наукові посібники і статті, розкрито роль і місце об'єкта в діяльності підприємства, оцінено економічну оцінку підприємства. В прикладному фрагменті курсової роботи роз'яснено організацію обліку, висвітлено нормативні документи по бухгалтерському обліку, документи з обліку фінансових результатів операційної діяльності підприємств, опрацьовано фінансовий облік, зумовлено генерування даних обліку в звітності, охарактеризовано комп'ютеризацію і автоматизацію в ході обліку. У висновках проаналізовано узагальнені результати дослідження обліку, а також надано шляхи поліпшення обліку фінансових результатів підприємства в умовах динамічного економічного механізму.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку