Бухгалтерський облік фінансових результатів операційної діяльності підприємств

Курсова робота (код: kurs75)

Предмет: фінансовий облік

Зміст

Вступ
1. Сутність та економічне значення фінансових результатів операційної діяльності підприємств
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з бухгалтерського обліку фінансових результатів операційної діяльності підприємств
3. Організаційно-економічна характеристика ТОВ "Марічка"
4. Облік витрат операційної діяльності на підприємствах ресторанного бізнесу
5. Облік доходів від операційної діяльності підприємства
6. Облік фінансових результатів операційної діяльності підприємства
7. Звітність про фінансові результати діяльності підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухобліку фінансових результатів операційної діяльності підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий облік фінансових результатів операційної діяльності"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик містить вступ, теорію і практику обліку, висновки і пропозиції, перелік застосованої літератури. У вступі зумовлено актуальність обліку прибутків і збитків, роз'яснено мету і завдання курсової роботи, а також оглянуто інформаційну базу дослідження обліку. В розділі по теорії курсової роботи сформульовано можливість подальшого удосконалення методології обліку на підприємстві, охарактеризовано місце і роль фінансового обліку, простежено теоретико-методичні основи фінансових результатів підприємства, розроблено законодавство і наукові посібники і статті, визначено роль і місце об'єкта в діяльності підприємства, висвітлено економіко-фінансове розуміння діяльності компанії. В розгляді практики обліку курсової роботи опрацьовано організацію обліку, представлено питання обліку, з критичної зору, на підставі діючого законодавства України, документальне забезпечення фінансових результатів операційної діяльності підприємств, обстежено бухгалтерський облік, висунуто узагальнення показників у звітах підприємства, наведено застосування інформаційних технологій при здійсненні обліку. У висновках надано узагальнені результати дослідження обліку, а також проаналізовано направлення щодо покращення обліку фінансових результатів підприємства в системі ринкової економіки.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку