Фінансовий аналіз товарообороту торговельних підприємства

Курсова робота (код: kurs77)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність товарообороту
2. Організаційно-економічна характеристика ВАТ "Будинок меблів"
3. Організаційно-інформаційна модель аналізу і аудиту товарообороту
4. Загальний аналіз товарообороту
5. Факторний аналіз товарообороту
6. Методика аналізу товарообороту в умовах використання ПЕОМ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки товарообороту торговельних підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз товарообороту"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі визначено актуальність оцінки ресурсу товарів, оцінено мету і завдання курсової роботи, а також розкрито предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах дослідження надано становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, представлено економічну сутність товарних запасів підприємства, висунуто наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, проаналізовано основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, простежено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, вивчено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В другій частині курсової роботи з'ясовано аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, зумовлено організаційно-інформаційну модель аналізу, окреслено аналіз структури і динаміки товарообороту торговельних підприємств, розроблено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, роз'яснено методику факторного аналізу, оглянуто економічний аналіз якості користування, сформульовано використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках опрацьовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також обстежено путі, що призводять до вдосконалення аналізу товарних запасів підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку