Аналіз ефективності використання необоротних активів підприємства

Курсова робота (код: kurs81)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність необоротних активів, їх функції та класифікація
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази управління необоротними активів
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу необоротних активами
5. Загальний аналіз необоротних активів
6. Аналіз якісного стану і ефективності використання основних засобів
7. Методика аналізу необоротних активів в умовах застосування сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки ефективності використання необоротних активів підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз ефективності використання необоротних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик налічує вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі наведено актуальність оцінки необігових ресурсів, зумовлено мету і завдання курсової роботи, а також розроблено методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи розглянуто роль аналізу в господарській діяльності підприємства, досліджено сутнісне значення необоротних активів підприємства, роз'яснено нормативно-правову базу з аналізу, сформульовано загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, охарактеризовано організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, окреслено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В практичному розділі курсової роботи розкрито аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, надано об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, опрацьовано вертикальний і горизонтальний аналіз ефективності використання необоротних активів підприємства, оглянуто напрямки удосконалення методики аналізу, оцінено аналіз впливу факторів на результативний показник, з'ясовано математичний розрахунок результатів застосування, обстежено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках вивчено узагальнені результати дослідження аналізу, а також проаналізовано шляхи поліпшення аналізу необоротних активів підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку