Аналіз ефективності використання грошових потоків підприємства

Курсова робота (код: kurs85)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Місце і роль аналізу в системі управління грошовими потоками підприємства торгівлі
2. Економічна характеристика грошових потоків підприємства
3. Організаційно-економічна характеристика підприємства торгівлі
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу грошових потоків підприємства торгівлі
5. Загальний аналіз грошових потоків підприємства торгівлі
6. Аналіз руху та ефективності використання грошових потоків підприємства торгівлі
7. Методика аналізу грошових потоків підприємства торгівлі та його оптимізація на основі застосування сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки ефективності використання грошових потоків підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз ефективності використання грошових потоків"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження розподіляється на вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі окреслено актуальність оцінки руху грошових коштів, простежено мету і завдання курсової роботи, а також розроблено наукову новизну дослідження з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи досліджено місце аналізу в управлінні підприємством, проаналізовано науковий зміст грошових потоків підприємства, висвітлено нормативно-правову базу з аналізу, надано характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, роз'яснено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, охарактеризовано аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В другій частині курсової роботи оцінено розробку і обґрунтування методики аналізу, з'ясовано теоретичну модель аналізу, опрацьовано аналіз структури і динаміки ефективності використання грошових потоків підприємства, сформульовано стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, вивчено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, оглянуто економічний аналіз якості користування, представлено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках визначено узагальнені результати дослідження аналізу, а також розглянуто направлення щодо покращення аналізу грошових потоків підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку