Аналіз ефективності використання грошових потоків підприємства

Курсова робота (код: kurs85)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Місце і роль аналізу в системі управління грошовими потоками підприємства торгівлі
2. Економічна характеристика грошових потоків підприємства
3. Організаційно-економічна характеристика підприємства торгівлі
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу грошових потоків підприємства торгівлі
5. Загальний аналіз грошових потоків підприємства торгівлі
6. Аналіз руху та ефективності використання грошових потоків підприємства торгівлі
7. Методика аналізу грошових потоків підприємства торгівлі та його оптимізація на основі застосування сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки ефективності використання грошових потоків підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз ефективності використання грошових потоків"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження налічує вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі проаналізовано актуальність оцінки руху грошових коштів, досліджено мету і завдання курсової роботи, а також сформульовано інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи охарактеризовано місце аналізу в управлінні підприємством, розроблено теорію аналізу грошових потоків підприємства, вивчено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, представлено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, висвітлено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, окреслено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В другій частині курсової роботи розглянуто результати аналізу та обґрунтування пропозицій, наведено інформаційне забезпечення та методи аналізу, з'ясовано вертикальний і горизонтальний аналіз ефективності використання грошових потоків підприємства, простежено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, оглянуто аналіз впливу факторів на результативний показник, опрацьовано економічний аналіз якості користування, зумовлено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках визначено узагальнені результати дослідження аналізу, а також надано пропозиції щодо удосконалення аналізу грошових потоків підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку