Коефіцієнтний аналіз грошових потоків підприємства

Курсова робота (код: kurs93)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1.Економічна сутність грошових потоків
2.Економіко-правова і нормативна база аналізу грошових потоків промислових підприємств
3.Організаційно-економічна характеристика промислового підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4.Організаційно-інформатична модель аналізу грошових потоків
5.Загальний аналіз грошових потоків вивчаємого підприємства
6.Коефіціентний аналіз грошових потоків підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки грошових потоків підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз грошових потоків"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження розподіляється на вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі роз'яснено актуальність оцінки руху грошових коштів, наведено мету і завдання дослідження, а також розкрито інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи розглянуто роль аналізу в господарській діяльності підприємства, представлено сутнісне значення грошових потоків підприємства, опрацьовано наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, оглянуто загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, простежено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, досліджено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В другій частині курсової роботи окреслено розробку і обґрунтування методики аналізу, сформульовано інформаційне забезпечення та методи аналізу, надано вертикальний і горизонтальний аналіз грошових потоків підприємства, проаналізовано стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, охарактеризовано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, обстежено фінансову оцінку ефективності використання, з'ясовано інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках розроблено узагальнені результати дослідження аналізу, а також зумовлено шляхи поліпшення аналізу грошових потоків підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку