Коефіцієнтний аналіз грошових потоків підприємства

Курсова робота (код: kurs93)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1.Економічна сутність грошових потоків
2.Економіко-правова і нормативна база аналізу грошових потоків промислових підприємств
3.Організаційно-економічна характеристика промислового підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4.Організаційно-інформатична модель аналізу грошових потоків
5.Загальний аналіз грошових потоків вивчаємого підприємства
6.Коефіціентний аналіз грошових потоків підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки грошових потоків підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз грошових потоків"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження має в своєму складі вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі обстежено актуальність оцінки руху грошових коштів, розглянуто мету і завдання дослідження, а також з'ясовано наукову новизну дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи оцінено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, опрацьовано економічну сутність грошових потоків підприємства, роз'яснено нормативно-правову базу з аналізу, охарактеризовано загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, надано організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, висунуто головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В аналітичній частині курсової роботи оглянуто аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, розроблено організаційно-інформаційну модель аналізу, наведено аналіз структури і динаміки грошових потоків підприємства, окреслено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, висвітлено методику факторного аналізу, представлено математичний розрахунок результатів застосування, зумовлено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках сформульовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також вивчено пропозиції щодо удосконалення аналізу грошових потоків підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку