Фінансовий аналіз зобов'язань підприємства

Курсова робота (код: kurs94)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ

Розділ1. Економічна сутність зобов'язань підприємства

Розділ 2. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства

Розділ 3. Організаційно-інформаційна модель аналізу зобов'язань

Розділ 4. Загальний аналіз зобов'язань підприємства

Розділ 5. Факторний аналіз зобов'язань підприємства

Розділ 6. Організація і методика автоматизації аналізу зобов'язань підприємства

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки зобов'язань підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз зобов'язань"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик складає вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі роз'яснено актуальність оцінки заборгованості, висвітлено мету і завдання курсової роботи, а також зумовлено предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи з'ясовано становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, вивчено економічну сутність зобов'язань підприємства, оглянуто нормативно-правову базу з аналізу, представлено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, висунуто структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, сформульовано головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В другій частині курсової роботи опрацьовано аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, досліджено інформаційне забезпечення та методи аналізу, надано аналіз структури і динаміки зобов'язань підприємства, окреслено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, оцінено методику факторного аналізу, розглянуто розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, обстежено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках охарактеризовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також розкрито направлення щодо покращення аналізу зобов'язань підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку