Фінансовий аналіз зобов'язань підприємства

Курсова робота (код: kurs94)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ

Розділ1. Економічна сутність зобов'язань підприємства

Розділ 2. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства

Розділ 3. Організаційно-інформаційна модель аналізу зобов'язань

Розділ 4. Загальний аналіз зобов'язань підприємства

Розділ 5. Факторний аналіз зобов'язань підприємства

Розділ 6. Організація і методика автоматизації аналізу зобов'язань підприємства

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки зобов'язань підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз зобов'язань"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження складає вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі оглянуто актуальність оцінки заборгованості, розглянуто мету і завдання курсової роботи, а також роз'яснено наукову новизну дослідження з аналізу. В теоретичних засадах дослідження обстежено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, досліджено сутнісне значення зобов'язань підприємства, визначено законодавчі акти і літературу з аналізу, охарактеризовано основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, висвітлено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, розроблено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В аналітичній частині курсової роботи окреслено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, вивчено організаційно-інформаційну модель аналізу, представлено аналіз структури і динаміки зобов'язань підприємства, надано виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, з'ясовано методику факторного аналізу, зумовлено економічний аналіз якості користування, простежено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках оцінено узагальнені результати дослідження аналізу, а також проаналізовано пропозиції щодо удосконалення аналізу зобов'язань підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку