Фінансовий аналіз зобов'язань підприємства

Курсова робота (код: kurs94)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ

Розділ1. Економічна сутність зобов'язань підприємства

Розділ 2. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства

Розділ 3. Організаційно-інформаційна модель аналізу зобов'язань

Розділ 4. Загальний аналіз зобов'язань підприємства

Розділ 5. Факторний аналіз зобов'язань підприємства

Розділ 6. Організація і методика автоматизації аналізу зобов'язань підприємства

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки зобов'язань підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз зобов'язань"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має в своєму складі вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі оглянуто актуальність оцінки заборгованості, розглянуто мету і завдання курсової роботи, а також роз'яснено наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі дослідження надано стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, розроблено сутнісне значення зобов'язань підприємства, визначено нормативно-правову базу з аналізу, опрацьовано загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, досліджено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, простежено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В другій частині курсової роботи висунуто результати аналізу та обґрунтування пропозицій, розкрито інформаційне забезпечення та методи аналізу, проаналізовано організацію і здійснення оцінки наявності зобов'язань підприємства, наведено напрямки удосконалення методики аналізу, зумовлено здійснення чинникового аналізу, сформульовано економічний аналіз якості користування, охарактеризовано вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках обстежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також вивчено пропозиції щодо удосконалення аналізу зобов'язань підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку