Аудит та аналіз ефективності господарської діяльності підприємства торгівлі

Курсова робота (код: kurs96)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
2. Економічна сутність ефективності господарської діяльності підприємства торгівлі
3. Організаційно-інформаційна модель аналізу ефективності господарської діяльності підприємства торгівлі
4. Аналіз показників рентабельності
5. Аналіз показників ділової активності
6. Матричний метод оцінки ефективності господарської діяльності
7. Методика аналізу ефективності господарської діяльності в умовах застосування ПЕОМ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю ефективності господарської діяльності підприємства торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота складає вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі вивчено актуальність перевірки господарювання підприємств, з'ясовано мету і завдання дослідження, а також оцінено інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи досліджено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, розроблено сутнісне значення діяльності підприємств, визначено законодавчі акти і літературу з аналізу, висвітлено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, сформульовано характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, надано аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В другій частині курсової роботи опрацьовано розробку і обґрунтування методики аналізу, роз'яснено інформаційне забезпечення та методи аналізу, розкрито аналіз структури і динаміки ефективності господарської діяльності підприємства торгівлі, окреслено напрямки удосконалення методики аналізу, охарактеризовано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, наведено математичний розрахунок результатів застосування, обстежено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках оглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також розглянуто шляхи поліпшення аналізу діяльності підприємств в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку