Аналіз та аудит витрат підприємства торгівлі

Курсова робота (код: kurs97)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність витрат торговельного підприємства
2. Організаційно-інформаційна модель аналізу та аудиту витрат
3. Організаційно-інформаційна характеристика базового підприємства
4. Загальний аналіз витрат
5. Факторний аналіз витрат
6. Аналіз і аудит витрат в умовах застосування комп'ютерних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади економіки підприємства витрат підприємства торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз витрат"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота налічує вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі оцінено актуальність перевірки видатків і затрат, з'ясовано мету і завдання курсової роботи, а також опрацьовано предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи визначено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, обстежено теорію аналізу витрат підприємства, проаналізовано нормативно-правову базу з аналізу, зумовлено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, розроблено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, оглянуто економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В практичному розділі курсової роботи сформульовано аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, розглянуто інформаційне забезпечення та методи аналізу, висвітлено організацію і здійснення оцінки наявності витрат підприємства торгівлі, висунуто розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, розкрито методику факторного аналізу, охарактеризовано фінансову оцінку ефективності використання, вивчено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках представлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також досліджено направлення щодо покращення аналізу витрат підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку