Аналіз та аудит витрат підприємства торгівлі

Курсова робота (код: kurs97)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність витрат торговельного підприємства
2. Організаційно-інформаційна модель аналізу та аудиту витрат
3. Організаційно-інформаційна характеристика базового підприємства
4. Загальний аналіз витрат
5. Факторний аналіз витрат
6. Аналіз і аудит витрат в умовах застосування комп'ютерних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади економіки підприємства витрат підприємства торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз витрат"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження має в своєму складі вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі представлено актуальність перевірки видатків і затрат, зумовлено мету і завдання дослідження, а також проаналізовано інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи сформульовано роль аналізу в господарській діяльності підприємства, обстежено науковий зміст витрат підприємства, розкрито наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, висунуто критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, опрацьовано структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, з'ясовано економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В другій частині курсової роботи наведено розробку і обґрунтування методики аналізу, оглянуто теоретичну модель аналізу, визначено аналіз структури і динаміки витрат підприємства торгівлі, досліджено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, простежено аналіз впливу факторів на результативний показник, оцінено економічний аналіз якості користування, розглянуто використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках надано узагальнені результати дослідження аналізу, а також окреслено пропозиції щодо удосконалення аналізу витрат підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку