Аналіз рентабельності підприємства торгівлі

Курсова робота (код: kurs98)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1.Економічна сутність рентабельності
2. Нормативна база
3. Організаційно-економічна характеристика підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу рентабельності
5. Аналіз рентабельності
6. Методика аналізу рентабельності в умовах комп'ютерного середовища
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки рентабельності підприємства торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота розподіляється на вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі визначено актуальність оцінки господарювання підприємств, опрацьовано мету і завдання курсової роботи, а також висунуто предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретичному розділі дослідження наведено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, простежено сутнісне значення діяльності підприємств, висвітлено нормативно-правову базу з аналізу, проаналізовано критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, охарактеризовано організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, зумовлено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В практичному розділі курсової роботи з'ясовано результати аналізу та обґрунтування пропозицій, обстежено організаційно-інформаційну модель аналізу, розкрито аналіз структури і динаміки рентабельності підприємства торгівлі, представлено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, сформульовано аналіз впливу факторів на результативний показник, досліджено фінансову оцінку ефективності використання, розглянуто застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках надано узагальнені результати дослідження аналізу, а також роз'яснено направлення щодо покращення аналізу діяльності підприємств в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку