Аналіз прибутку від операційної діяльності підприємства

Курсова робота (код: kurs99)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1.Економічна сутність прибутку від операційної діяльності
2. Економіко-правовий аналіз нормативно-правового забезпечення та огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу прибутку від операційної діяльності
5. Аналіз формування прибутку від операційної діяльності
6. Аналіз рентабельності
7. Методика аналізу прибутку від операційної діяльності в умовах комп'ютерного середовища
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки прибутку від операційної діяльності, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз прибутку від операційної діяльності"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження налічує вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі охарактеризовано актуальність оцінки доходів і фінансових результатів, вивчено мету і завдання дослідження, а також опрацьовано інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи висунуто місце аналізу в управлінні підприємством, окреслено економічну сутність прибутку підприємства, проаналізовано правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, оцінено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, роз'яснено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, досліджено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В практичному розділі курсової роботи розроблено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, висвітлено організаційно-інформаційну модель аналізу, розкрито аналіз структури і динаміки прибутку від операційної діяльності, зумовлено напрямки удосконалення методики аналізу, простежено аналіз впливу факторів на результативний показник, визначено економічний аналіз якості користування, розглянуто інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках оглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також представлено шляхи поліпшення аналізу прибутку підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку