Аналіз прибутку від операційної діяльності підприємства

Курсова робота (код: kurs99)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1.Економічна сутність прибутку від операційної діяльності
2. Економіко-правовий аналіз нормативно-правового забезпечення та огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу прибутку від операційної діяльності
5. Аналіз формування прибутку від операційної діяльності
6. Аналіз рентабельності
7. Методика аналізу прибутку від операційної діяльності в умовах комп'ютерного середовища
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки прибутку від операційної діяльності, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз прибутку від операційної діяльності"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота налічує вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі з'ясовано актуальність оцінки доходів і фінансових результатів, окреслено мету і завдання курсової роботи, а також обстежено методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи висунуто роль аналізу в господарській діяльності підприємства, опрацьовано теорію аналізу прибутку підприємства, розроблено нормативно-правову базу з аналізу, проаналізовано характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, охарактеризовано структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, визначено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В другій частині курсової роботи роз'яснено розробку і обґрунтування методики аналізу, сформульовано інформаційне забезпечення та методи аналізу, розкрито вертикальний і горизонтальний аналіз прибутку від операційної діяльності, досліджено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, зумовлено аналіз впливу факторів на результативний показник, висвітлено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, представлено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках наведено узагальнені результати дослідження аналізу, а також оцінено направлення щодо покращення аналізу прибутку підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку