Аналіз ефективності використання активів підприємства

Курсова робота (код: sam499)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні основи аналізу активів підприємства

1.1 Економічний зміст активів підприємства, їх склад та класифікація
1.2 Показники аналізу активів підприємства
1.3 Організаційне та інформаційне забезпечення аналізу активів підприємства

Розділ 2. Оцінка активів підприємства

2.1 Фінансово – економічна характеристика діяльності підприємства
2.2 Аналіз динаміки і структури активів підприємства
2.3 Аналіз ефективності використання активів підприємства

Розділ 3. Шляхи підвищення ефективності використання активів підприємства

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки ефективності використання активів підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик має в своєму складі вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі оглянуто актуальність оцінки ресурсів, зумовлено мету і завдання курсової роботи, а також наведено методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження розроблено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, окреслено науковий зміст активів підприємства, розкрито нормативно-правову базу з аналізу, роз'яснено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, проаналізовано характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, вивчено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В практичному розділі курсової роботи оцінено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, з'ясовано об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, опрацьовано вертикальний і горизонтальний аналіз ефективності використання активів підприємства, охарактеризовано виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, досліджено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, надано математичний розрахунок результатів застосування, обстежено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках простежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також розглянуто путі, що призводять до вдосконалення аналізу активів підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку