Аналіз дебіторської заборгованості підприємства в умовах застосування сучасних інформаційних технологій

Курсова робота (код: sam502)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретико-методологічні основи аналізу дебіторської заборгованості підприємства.

1.1. Економічна сутність, класифікація та оцінка дебіторської заборгованості підприємства.
1.2. Аналіз нормативно-правової бази та огляд спеціальної літератури з аналізу дебіторської заборгованості підприємства.

Розділ 2. Аналіз дебіторської заборгованості підприємства

2.1. Організаційно-економічна характеристика ТОВ «Долфі Україна».
2.2. Організаційно-інформаційна модель аналізу дебіторської заборгованості.
2.3. Загальний аналіз дебіторської заборгованості підприємства.
2.4. Методика факторного аналізу дебіторської заборгованості підприємства.

Розділ 3. Аналіз дебіторської заборгованості підприємства в умовах застосування сучасних інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки дебіторської заборгованості підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз дебіторської заборгованості"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота розподіляється на вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі наведено актуальність оцінки розрахунків з дебіторами, окреслено мету і завдання курсової роботи, а також висунуто методичні прийоми дослідження з аналізу. В частині доктрини дослідження досліджено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, роз'яснено теорію аналізу дебіторської заборгованості підприємства, надано правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, обстежено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, оцінено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, опрацьовано динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. У наступному елементі курсової роботи оглянуто розробку і обґрунтування методики аналізу, розкрито організаційно-інформаційну модель аналізу, охарактеризовано аналіз структури і динаміки дебіторської заборгованості підприємства, розглянуто напрямки удосконалення методики аналізу, представлено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, розроблено економічний аналіз якості користування, сформульовано використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках визначено узагальнені результати дослідження аналізу, а також простежено путі, що призводять до вдосконалення аналізу дебіторської заборгованості підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку