Аналіз дебіторської заборгованості підприємства в умовах застосування сучасних інформаційних технологій

Курсова робота (код: sam502)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретико-методологічні основи аналізу дебіторської заборгованості підприємства.

1.1. Економічна сутність, класифікація та оцінка дебіторської заборгованості підприємства.
1.2. Аналіз нормативно-правової бази та огляд спеціальної літератури з аналізу дебіторської заборгованості підприємства.

Розділ 2. Аналіз дебіторської заборгованості підприємства

2.1. Організаційно-економічна характеристика ТОВ «Долфі Україна».
2.2. Організаційно-інформаційна модель аналізу дебіторської заборгованості.
2.3. Загальний аналіз дебіторської заборгованості підприємства.
2.4. Методика факторного аналізу дебіторської заборгованості підприємства.

Розділ 3. Аналіз дебіторської заборгованості підприємства в умовах застосування сучасних інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки дебіторської заборгованості підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз дебіторської заборгованості"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження має в своєму складі вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі обстежено актуальність оцінки розрахунків з дебіторами, висунуто мету і завдання дослідження, а також представлено інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи сформульовано роль аналізу в господарській діяльності підприємства, розроблено науковий зміст дебіторської заборгованості підприємства, проаналізовано наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, розкрито характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, окреслено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, наведено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. У наступному елементі курсової роботи оцінено розробку і обґрунтування методики аналізу, досліджено інформаційне забезпечення та методи аналізу, охарактеризовано вертикальний і горизонтальний аналіз дебіторської заборгованості підприємства, простежено напрямки удосконалення методики аналізу, вивчено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, оглянуто економічний аналіз якості користування, визначено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках з'ясовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також роз'яснено шляхи поліпшення аналізу дебіторської заборгованості підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку