Аналіз капіталу підприємства та його оптимізація в умовах застосування сучасних інформаційних технологій

Курсова робота (код: sam494)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади економічного аналізу в системі управління капіталом підприємства.

1.1. Місце і роль аналізу в системі управління капіталом підприємства
1.2. Економічна характеристика власного та позикового капіталу підприємства

Розділ 2. Аналіз капіталу підприємства.

2.1. Організаційно-економічна характеристика підприємства
2.2. Організаційно-інформаційна модель аналізу капіталу підприємства
2.3. Загальний аналіз капіталу підприємства
2.4. Аналіз ефективності використання капіталу підприємства
2.5. Методика оптимізації капіталу підприємства в умовах ринкової економіки

Розділ 3. Методика аналізу капіталу підприємства та його оптимізація на основі застосування сучасних інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки капіталу підприємства та його оптимізація, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз капіталу та його оптимізація"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик розподіляється на вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі окреслено актуальність оцінки джерел фінансування, опрацьовано мету і завдання дослідження, а також висунуто методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі дослідження роз'яснено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, зумовлено сутнісне значення власного капіталу підприємства, висвітлено законодавчі акти і літературу з аналізу, з'ясовано характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, визначено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, наведено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В практичному розділі курсової роботи вивчено розробку і обґрунтування методики аналізу, охарактеризовано інформаційне забезпечення та методи аналізу, проаналізовано вертикальний і горизонтальний аналіз капіталу підприємства та його оптимізація, досліджено напрямки удосконалення методики аналізу, розроблено методику факторного аналізу, розкрито фінансову оцінку ефективності використання, простежено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках оглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також надано путі, що призводять до вдосконалення аналізу власного капіталу підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку