Аналіз капіталу підприємства та його оптимізація в умовах застосування сучасних інформаційних технологій

Курсова робота (код: sam494)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади економічного аналізу в системі управління капіталом підприємства.

1.1. Місце і роль аналізу в системі управління капіталом підприємства
1.2. Економічна характеристика власного та позикового капіталу підприємства

Розділ 2. Аналіз капіталу підприємства.

2.1. Організаційно-економічна характеристика підприємства
2.2. Організаційно-інформаційна модель аналізу капіталу підприємства
2.3. Загальний аналіз капіталу підприємства
2.4. Аналіз ефективності використання капіталу підприємства
2.5. Методика оптимізації капіталу підприємства в умовах ринкової економіки

Розділ 3. Методика аналізу капіталу підприємства та його оптимізація на основі застосування сучасних інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки капіталу підприємства та його оптимізація, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз капіталу та його оптимізація"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик складає вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі висвітлено актуальність оцінки джерел фінансування, з'ясовано мету і завдання дослідження, а також проаналізовано предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи наведено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, обстежено сутнісне значення власного капіталу підприємства, представлено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, висунуто критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, розкрито структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, охарактеризовано аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В практичному розділі курсової роботи опрацьовано результати аналізу та обґрунтування пропозицій, окреслено інформаційне забезпечення та методи аналізу, визначено методику загального аналізу капіталу підприємства та його оптимізація, сформульовано стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, досліджено аналіз впливу факторів на результативний показник, надано економічний аналіз якості користування, роз'яснено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках зумовлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також розроблено направлення щодо покращення аналізу власного капіталу підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку