Аналіз капіталу підприємства та його оптимізація в умовах застосування сучасних інформаційних технологій

Курсова робота (код: sam494)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади економічного аналізу в системі управління капіталом підприємства.

1.1. Місце і роль аналізу в системі управління капіталом підприємства
1.2. Економічна характеристика власного та позикового капіталу підприємства

Розділ 2. Аналіз капіталу підприємства.

2.1. Організаційно-економічна характеристика підприємства
2.2. Організаційно-інформаційна модель аналізу капіталу підприємства
2.3. Загальний аналіз капіталу підприємства
2.4. Аналіз ефективності використання капіталу підприємства
2.5. Методика оптимізації капіталу підприємства в умовах ринкової економіки

Розділ 3. Методика аналізу капіталу підприємства та його оптимізація на основі застосування сучасних інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки капіталу підприємства та його оптимізація, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз капіталу та його оптимізація"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота налічує вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі опрацьовано актуальність оцінки джерел фінансування, наведено мету і завдання дослідження, а також окреслено предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи представлено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, визначено теорію аналізу власного капіталу підприємства, досліджено нормативно-правову базу з аналізу, проаналізовано загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, з'ясовано організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, розглянуто аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В практичному розділі курсової роботи роз'яснено розробку і обґрунтування методики аналізу, обстежено теоретичну модель аналізу, оглянуто вертикальний і горизонтальний аналіз капіталу підприємства та його оптимізація, оцінено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, охарактеризовано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, зумовлено фінансову оцінку ефективності використання, простежено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках розкрито узагальнені результати дослідження аналізу, а також надано пропозиції щодо удосконалення аналізу власного капіталу підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку