Аналіз ефективності використання власного капіталу підприємства

Курсова робота (код: sam501)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аналізу власного капіталу підприємства та його оптимізації

1.1. Економічна характеристика власного капіталу підприємства
1.2. Огляд нормативної бази та спеціальної літератури з питань аналізу власного капіталу підприємства

Розділ 2. Аналіз власного капіталу підприємства

2.1. Організаційно-економічна характеристика підприємства
2.2. Організаційно-інформаційна модель аналізу власного капіталу підприємства
2.3. Загальний аналіз власного капіталу підприємства
2.4. Аналіз руху та ефективності використання власного капіталу підприємства

Розділ 3. Методика аналізу власного капіталу підприємства та його оптимізації на основі застосування сучасних інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки ефективності використання власного капіталу підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз ефективності використання власного капіталу"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження складає вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі оцінено актуальність оцінки джерел фінансування, проаналізовано мету і завдання дослідження, а також простежено інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах дослідження розроблено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, охарактеризовано економічну сутність власного капіталу підприємства, зумовлено законодавчі акти і літературу з аналізу, оглянуто критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, з'ясовано характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, надано аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В другій частині курсової роботи окреслено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, досліджено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, роз'яснено вертикальний і горизонтальний аналіз ефективності використання власного капіталу підприємства, представлено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, наведено аналіз впливу факторів на результативний показник, висвітлено економічний аналіз якості користування, опрацьовано застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках вивчено узагальнені результати дослідження аналізу, а також розглянуто путі, що призводять до вдосконалення аналізу власного капіталу підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку