Аналіз ефективності використання власного капіталу підприємства

Курсова робота (код: sam501)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аналізу власного капіталу підприємства та його оптимізації

1.1. Економічна характеристика власного капіталу підприємства
1.2. Огляд нормативної бази та спеціальної літератури з питань аналізу власного капіталу підприємства

Розділ 2. Аналіз власного капіталу підприємства

2.1. Організаційно-економічна характеристика підприємства
2.2. Організаційно-інформаційна модель аналізу власного капіталу підприємства
2.3. Загальний аналіз власного капіталу підприємства
2.4. Аналіз руху та ефективності використання власного капіталу підприємства

Розділ 3. Методика аналізу власного капіталу підприємства та його оптимізації на основі застосування сучасних інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки ефективності використання власного капіталу підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз ефективності використання власного капіталу"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження налічує вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі опрацьовано актуальність оцінки джерел фінансування, розроблено мету і завдання дослідження, а також розглянуто предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретичному розділі дослідження окреслено місце аналізу в управлінні підприємством, охарактеризовано науковий зміст власного капіталу підприємства, визначено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, оцінено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, з'ясовано організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, сформульовано економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В аналітичній частині курсової роботи зумовлено розробку і обґрунтування методики аналізу, досліджено теоретичну модель аналізу, оглянуто організацію і здійснення оцінки наявності ефективності використання власного капіталу підприємства, розкрито виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, представлено методику факторного аналізу, простежено економічний аналіз якості користування, надано інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках наведено узагальнені результати дослідження аналізу, а також висунуто пропозиції щодо удосконалення аналізу власного капіталу підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку