Аналіз джерел фінансування підприємства та оптимізація капіталу

Курсова робота (код: sam503)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретико-методологічні аспекти аналізу джерел фінансування підприємства

1.1. Економічна сутність джерел фінансування підприємства
1.2. Система показників, які використовуються для аналізу джерел фінансування

Розділ 2. Аналіз джерел фінансування ВАТ «РОСАВА»

2.1. Техніко-економічна характеристика підприємства та аналіз його фінансового стану
2.2. Аналіз динаміки та структури джерел фінансування
2.3. Аналіз ефективності використання джерел фінансування

Розділ 3. Оптимізація капіталу ВАТ «РОСАВА»

3.1. Загальні принципи оптимізації капіталу підприємства.
3.2. Обґрунтування оптимальної структури капіталу ВАТ «РОСАВА»
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки джерел фінансування підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз джерел фінансування та оптимізація капіталу"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота налічує вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі висвітлено актуальність оцінки джерел фінансування, розглянуто мету і завдання курсової роботи, а також з'ясовано інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи оглянуто становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, надано сутнісне значення власного капіталу підприємства, роз'яснено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, розроблено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, проаналізовано коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, сформульовано динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В аналітичній частині курсової роботи вивчено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, опрацьовано інформаційне забезпечення та методи аналізу, охарактеризовано методику загального аналізу джерел фінансування підприємства, наведено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, оцінено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, висунуто економічний аналіз якості користування, досліджено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках представлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також визначено шляхи поліпшення аналізу власного капіталу підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку