Аналіз руху та ефективності використання оборотних активів підприємства

Курсова робота (код: sam495)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аналізу оборотних активів підприємства

1.1. Місце і роль аналізу в системі управління оборотними активами підприємства
1.2. Економічна сутність оборотних активів підприємства
1.3. Огляд нормативно-правової бази та спеціальної літератури з питань аналізу оборотних активів підприємства

Розділ 2. Загальний аналіз оборотних активів підприємства

2.1. Організаційно-економічна характеристика підприємства
2.2. Організаційно-інформаційна модель аналізу оборотних активів підприємства
2.3. Методика загального аналізу оборотних активів підприємства
2.4. Аналіз руху та ефективності використання оборотних активів підприємства

Розділ 3. Методика аналізу оборотних активів підприємства та його оптимізації на основі застосування сучасних інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки руху та ефективності використання оборотних активів підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз руху та ефективності використання оборотних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота розподіляється на вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі досліджено актуальність оцінки обігових ресурсів, висунуто мету і завдання дослідження, а також опрацьовано методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретичному розділі дослідження висвітлено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, розглянуто сутнісне значення оборотних активів підприємства, окреслено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, надано характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, оцінено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, наведено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. У наступному елементі курсової роботи вивчено економічний аналіз об’єкта дослідження, представлено інформаційне забезпечення та методи аналізу, обстежено аналіз структури і динаміки руху та ефективності використання оборотних активів підприємства, зумовлено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, оглянуто здійснення чинникового аналізу, з'ясовано розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, визначено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках охарактеризовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також простежено пропозиції щодо удосконалення аналізу оборотних активів підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку