Аналіз руху та ефективності використання оборотних активів підприємства

Курсова робота (код: sam495)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аналізу оборотних активів підприємства

1.1. Місце і роль аналізу в системі управління оборотними активами підприємства
1.2. Економічна сутність оборотних активів підприємства
1.3. Огляд нормативно-правової бази та спеціальної літератури з питань аналізу оборотних активів підприємства

Розділ 2. Загальний аналіз оборотних активів підприємства

2.1. Організаційно-економічна характеристика підприємства
2.2. Організаційно-інформаційна модель аналізу оборотних активів підприємства
2.3. Методика загального аналізу оборотних активів підприємства
2.4. Аналіз руху та ефективності використання оборотних активів підприємства

Розділ 3. Методика аналізу оборотних активів підприємства та його оптимізації на основі застосування сучасних інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки руху та ефективності використання оборотних активів підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз руху та ефективності використання оборотних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота розподіляється на вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі визначено актуальність оцінки обігових ресурсів, роз'яснено мету і завдання дослідження, а також оглянуто інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах дослідження висунуто місце аналізу в управлінні підприємством, проаналізовано науковий зміст оборотних активів підприємства, розкрито наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, досліджено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, представлено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, простежено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В другій частині курсової роботи вивчено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, зумовлено теоретичну модель аналізу, висвітлено аналіз структури і динаміки руху та ефективності використання оборотних активів підприємства, надано розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, розроблено аналіз впливу факторів на результативний показник, розглянуто економічний аналіз якості користування, наведено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках окреслено узагальнені результати дослідження аналізу, а також оцінено направлення щодо покращення аналізу оборотних активів підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку