Аналіз руху та ефективності використання оборотних активів підприємства

Курсова робота (код: sam495)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аналізу оборотних активів підприємства

1.1. Місце і роль аналізу в системі управління оборотними активами підприємства
1.2. Економічна сутність оборотних активів підприємства
1.3. Огляд нормативно-правової бази та спеціальної літератури з питань аналізу оборотних активів підприємства

Розділ 2. Загальний аналіз оборотних активів підприємства

2.1. Організаційно-економічна характеристика підприємства
2.2. Організаційно-інформаційна модель аналізу оборотних активів підприємства
2.3. Методика загального аналізу оборотних активів підприємства
2.4. Аналіз руху та ефективності використання оборотних активів підприємства

Розділ 3. Методика аналізу оборотних активів підприємства та його оптимізації на основі застосування сучасних інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки руху та ефективності використання оборотних активів підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз руху та ефективності використання оборотних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик налічує вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі охарактеризовано актуальність оцінки обігових ресурсів, простежено мету і завдання дослідження, а також висунуто методичні прийоми дослідження з аналізу. В частині доктрини курсової роботи окреслено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, зумовлено науковий зміст оборотних активів підприємства, розкрито правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, висвітлено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, проаналізовано коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, досліджено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В другій частині курсової роботи оцінено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, визначено організаційно-інформаційну модель аналізу, опрацьовано методику загального аналізу руху та ефективності використання оборотних активів підприємства, з'ясовано напрямки удосконалення методики аналізу, наведено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, вивчено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, роз'яснено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках сформульовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також представлено пропозиції щодо удосконалення аналізу оборотних активів підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку