Аналіз операційної діяльності підприємства торгівлі

Курсова робота (код: sam520)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади економічного аналізу операційної діяльності підприємства торгівлі

1.1. Економічна характеристика поняття операційної діяльності
1.2. Огляд нормативної бази та спеціальної літератури з питань операційної діяльності підприємства торгівлі

Розділ 2. Аналіз операційної діяльності підприємства торгівлі

2.1. Організаційно-економічна характеристика ПП "ЮВІМ"
2.2. Організаційно-інформаційна модель аналізу операційної діяльності підприємства торгівлі
2.3. Загальний аналіз операційної діяльності підприємства торгівлі
2.4. Факторний аналіз операційної діяльності підприємства торгівлі

Розділ 3. Методика оптимізації аналізу операційної діяльності підприємства торгівлі на основі застосування сучасних інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки операційної діяльності торговлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження має в своєму складі вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі зумовлено актуальність оцінки господарювання підприємств, з'ясовано мету і завдання курсової роботи, а також розкрито наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи обстежено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, висунуто економічну сутність діяльності підприємств, сформульовано наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, оглянуто основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, роз'яснено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, розроблено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В аналітичній частині курсової роботи простежено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, наведено інформаційне забезпечення та методи аналізу, проаналізовано організацію і здійснення оцінки наявності операційної діяльності торговлі, висвітлено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, опрацьовано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, розглянуто математичний розрахунок результатів застосування, визначено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках оцінено узагальнені результати дослідження аналізу, а також досліджено направлення щодо покращення аналізу діяльності підприємств в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку