Аналіз операційної діяльності підприємства торгівлі

Курсова робота (код: sam520)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади економічного аналізу операційної діяльності підприємства торгівлі

1.1. Економічна характеристика поняття операційної діяльності
1.2. Огляд нормативної бази та спеціальної літератури з питань операційної діяльності підприємства торгівлі

Розділ 2. Аналіз операційної діяльності підприємства торгівлі

2.1. Організаційно-економічна характеристика ПП "ЮВІМ"
2.2. Організаційно-інформаційна модель аналізу операційної діяльності підприємства торгівлі
2.3. Загальний аналіз операційної діяльності підприємства торгівлі
2.4. Факторний аналіз операційної діяльності підприємства торгівлі

Розділ 3. Методика оптимізації аналізу операційної діяльності підприємства торгівлі на основі застосування сучасних інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки операційної діяльності торговлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик розподіляється на вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі висунуто актуальність оцінки господарювання підприємств, оглянуто мету і завдання дослідження, а також обстежено предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В частині доктрини курсової роботи розкрито становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, опрацьовано теорію аналізу діяльності підприємств, простежено нормативно-правову базу з аналізу, охарактеризовано критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, вивчено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, розроблено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В практичному розділі курсової роботи визначено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, роз'яснено інформаційне забезпечення та методи аналізу, представлено вертикальний і горизонтальний аналіз операційної діяльності торговлі, оцінено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, з'ясовано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, зумовлено математичний розрахунок результатів застосування, проаналізовано вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках розглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також окреслено направлення щодо покращення аналізу діяльності підприємств в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку