Аналіз формування і розподілу чистого прибутку підприємства

Курсова робота (код: sam496)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади економічного аналізу в системі управління прибутком підприємства.

1.1. Економічна характеристика прибутку підприємства.
1.2. Огляд нормативної бази та спеціальної літератури з питань аналізу формування та розподілу чистого прибутку.

Розділ 2. Аналіз формування та розподілу чистого прибутку підприємства

2.1. Характеристика ТОВ «Долфі Україна»
2.2. Організаційно-інформаційна модель аналізу формування та розподілу чистого прибутку.
2.3. Методика аналізу формування та розподілу чистого прибутку в системі управління фінансовими результатами підприємства.

Розділ 3. Методика аналізу прибутку підприємства його формування та використання на основі застосування сучасної інформаційної технології

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки формування і розподілу чистого прибутку підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз формування і розподілу чистого прибутку"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження має в своєму складі вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі досліджено актуальність оцінки доходів і фінансових результатів, оглянуто мету і завдання дослідження, а також опрацьовано методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи охарактеризовано місце аналізу в управлінні підприємством, висунуто сутнісне значення прибутку підприємства, наведено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, проаналізовано основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, розглянуто характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, окреслено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. У наступному елементі курсової роботи розкрито аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, розроблено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, оцінено вертикальний і горизонтальний аналіз формування і розподілу чистого прибутку підприємства, сформульовано виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, надано методику факторного аналізу, представлено економічний аналіз якості користування, вивчено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках зумовлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також простежено направлення щодо покращення аналізу прибутку підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку