Аналіз формування і розподілу чистого прибутку підприємства

Курсова робота (код: sam496)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади економічного аналізу в системі управління прибутком підприємства.

1.1. Економічна характеристика прибутку підприємства.
1.2. Огляд нормативної бази та спеціальної літератури з питань аналізу формування та розподілу чистого прибутку.

Розділ 2. Аналіз формування та розподілу чистого прибутку підприємства

2.1. Характеристика ТОВ «Долфі Україна»
2.2. Організаційно-інформаційна модель аналізу формування та розподілу чистого прибутку.
2.3. Методика аналізу формування та розподілу чистого прибутку в системі управління фінансовими результатами підприємства.

Розділ 3. Методика аналізу прибутку підприємства його формування та використання на основі застосування сучасної інформаційної технології

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки формування і розподілу чистого прибутку підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз формування і розподілу чистого прибутку"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик розподіляється на вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі досліджено актуальність оцінки доходів і фінансових результатів, обстежено мету і завдання дослідження, а також надано предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи зумовлено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, розкрито теорію аналізу прибутку підприємства, розроблено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, розглянуто критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, висунуто коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, визначено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В другій частині курсової роботи оцінено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, окреслено інформаційне забезпечення та методи аналізу, охарактеризовано вертикальний і горизонтальний аналіз формування і розподілу чистого прибутку підприємства, проаналізовано напрямки удосконалення методики аналізу, з'ясовано методику факторного аналізу, наведено математичний розрахунок результатів застосування, опрацьовано інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках роз'яснено узагальнені результати дослідження аналізу, а також висвітлено путі, що призводять до вдосконалення аналізу прибутку підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку