Аналіз формування і розподілу чистого прибутку підприємства

Курсова робота (код: sam496)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади економічного аналізу в системі управління прибутком підприємства.

1.1. Економічна характеристика прибутку підприємства.
1.2. Огляд нормативної бази та спеціальної літератури з питань аналізу формування та розподілу чистого прибутку.

Розділ 2. Аналіз формування та розподілу чистого прибутку підприємства

2.1. Характеристика ТОВ «Долфі Україна»
2.2. Організаційно-інформаційна модель аналізу формування та розподілу чистого прибутку.
2.3. Методика аналізу формування та розподілу чистого прибутку в системі управління фінансовими результатами підприємства.

Розділ 3. Методика аналізу прибутку підприємства його формування та використання на основі застосування сучасної інформаційної технології

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки формування і розподілу чистого прибутку підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз формування і розподілу чистого прибутку"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження розподіляється на вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі визначено актуальність оцінки доходів і фінансових результатів, простежено мету і завдання дослідження, а також розглянуто інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретичному розділі дослідження обстежено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, наведено економічну сутність прибутку підприємства, розкрито нормативно-правову базу з аналізу, роз'яснено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, охарактеризовано організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, досліджено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В практичному розділі курсової роботи розроблено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, проаналізовано інформаційне забезпечення та методи аналізу, з'ясовано аналіз структури і динаміки формування і розподілу чистого прибутку підприємства, зумовлено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, вивчено здійснення чинникового аналізу, надано математичний розрахунок результатів застосування, оглянуто вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках окреслено узагальнені результати дослідження аналізу, а також сформульовано шляхи поліпшення аналізу прибутку підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку